AK PARTİ KARTAL İLÇE BAŞKANI, Ebubekir Taşyürek "Bayram Mesajı" verdi - Ailenizin Gazetesi
banner

AK PARTİ KARTAL İLÇE BAŞKANI, Ebubekir Taşyürek “Bayram Mesajı” verdi

Ak Parti Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek, Ramazan Bayramı dolayısıyla bayram mesajı verdi.   İstanbul Gazetem Kartal, İlçe haberleri, siyasi haberleri burada.   RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN İki yıldır pandemi şartları..

AK PARTİ KARTAL İLÇE BAŞKANI, Ebubekir Taşyürek “Bayram Mesajı” verdi
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Ak Parti Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek, Ramazan Bayramı dolayısıyla bayram mesajı verdi.   İstanbul Gazetem Kartal, İlçe haberleri, siyasi haberleri burada.

 

RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

İki yıldır pandemi şartları nedeniyle mahsur ve mahsun idrak ettiğimiz Ramazan-ı Şerif ve ardından hüzünle karşıladığımız bayramlardan sonra, bu sene aslına ve özüne uygun bir şekilde yaşamaya çalıştığımız mübarek Ramazan ayının ardından bayrama erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

AK Parti Kartal İlçe Teşkilatı olarak; Ramazan’ın her gününde ve gecesinde çeşitli vesilelerle Kartallı hemşehrilerimizle birlikte olmaya gayret ettik. Vakit namazları ve teravih sonraları camii cemaatiyle hasbihal etmenin hazzını, misafir olduğumuz ve misafir ettiğimiz iftar ve sahur sofralarını da ekleyerek doya doya yaşadık.

Rabbimiz “Rahman” sıfatıyla on iki aya ayrı bir güzellik verirken, “Rahim” sıfatıyla onlardan birini sadece bize mahsus kılıp, bu rahmet ikliminin vedasını da bayramla teselli ediyor. Seneye yine gel diye uğurladığımız Ramazan-ı Şerif’in kurtuluşumuza; bayramın da, bir yetim başı okşamaya, bir gönül almaya, bir yaraya merhem olmaya, bir mazluma dua göndermeye ve birlik ve beraberliğimize vesile olmasını diliyor, tüm Kartallı hemşehrilerimin ve Aziz Milletimin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum.

Ebubekir TAŞYÜREK
AK Parti Kartal İlçe Başkanı

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.