Genel

Basın Ailemizin Mutlu Günü “Göksenin Aktaş Dünya Evine Girdi”

İstanbul Basın Ailemizin değerli mensubu, İstanbul Gündemi Gazetesi İmtiyaz Sahibi Göksenin Aktaş kardeşim,  Hacer Şahin ile dünya evine girdi. İstanbul Gazetem Ailesi olarak bir ömür mutluluklar dileriz. 21 Kasım 2021..

Basın Ailemizin Mutlu Günü “Göksenin Aktaş Dünya Evine  Girdi”

İstanbul Basın Ailemizin değerli mensubu, İstanbul Gündemi Gazetesi İmtiyaz Sahibi Göksenin Aktaş kardeşim,  Hacer Şahin ile dünya evine girdi. İstanbul Gazetem Ailesi olarak bir ömür mutluluklar dileriz.

21 Kasım 2021 tarihinde Ümraniye Belediyesi Nikah Sarayı’nda gerçekleşen yoğun katılımlı, nikah töreninde Göksenin Aktaş ve Hacer Şahin’i, ailesi ve dostları yalnız bırakmadı.

Törende Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, genç çifte bir ömür mutluluklar dileyerek nikâhlarını kıydı. Ümraniye Belediye Başkanı Yıldırım, ‘‘Çok kıymetli Şahin ve Aktaş ailelerinin kıymetli evlatları Hacer Şahin ve Göksenin Aktaş’ın bu güzel nikah akdini siz değerli misafirlerimizin şahitliğinde gerçekleştirdik. Rabbim iki cihanda saadet nasip eylesin. Bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.’’ dedi. Atılan imzalar sonrasında Başkan Yıldırım, evlilik cüzdanını da geline takdim etti.

AKTAŞ: ‘‘İYİ Kİ VARSINIZ’’

Nikâh töreninde konuşan İstanbul Gündemi Gazetesi İmtiyaz Sahibi Göksenin Aktaş kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür etti. Aktaş, ‘‘Dünya evine girdiğimiz bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan değerli konuklarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Buraya gelemeyen ancak telefonla arayan, telgraf çeken veya çiçek gönderen tüm dostlarımıza da teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız.’’ İfadelerini kullandı.

 

İSTANBUL GAZETEM / AİLE HABERİMİZ

 

Bizi Paylaşır Mısın?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL