BEŞİKTAŞ CEMEVİ'NDE AŞURE DAĞITIMI - İstanbul'un Gazetesi

BEŞİKTAŞ CEMEVİ’NDE AŞURE DAĞITIMI

Beşiktaş Cemevi  Alevi Canların matemi olarak bilinen  Muharrem Ayı içerisinde tutulan susuz ve etsiz oruçların ardından Aşure dağıtımı yapıldı. Beşiktaş Cemevi tarafından düzenlenen Aşure programına iki aşamalı gerçekleşti. ”Beşiktaş Kaymakamı..

BEŞİKTAŞ CEMEVİ’NDE AŞURE DAĞITIMI
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Beşiktaş Cemevi  Alevi Canların matemi olarak bilinen  Muharrem Ayı içerisinde tutulan susuz ve etsiz oruçların ardından Aşure dağıtımı yapıldı.

Beşiktaş Cemevi tarafından düzenlenen Aşure programına iki aşamalı gerçekleşti.

”Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan, Beşiktaş Siyasi Partilerin Başkanları, CHP Kağıthane İlçe Başkanı ve Yönetim Kurul Üyesi, Beşiktaş Muhtarlar Derneği Başkanı ve Yönetim kurul Üyeleri , Basın Mensupları katılım sağladı. Beşiktaş Cemevi evsahipliğini ; Beşiktaş Cemevi Dedesi Okan Doğaner, Beşiktaş Cem Evi Başkanı Nurten Maya Zöhrap ve Yönetim Kurul Üyesi Yeliz Kara Aydoğan yaptı.  Halkımızın yoğun ilgisi dolayısı ile ikinci kısım gerçekleşti.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın da katılımıyla gerçekleşen ikinci Aşure dağıtımı başlamadan önce Cemevi Dedesi Aşure dağıtımı öncesi dua okudu. Amin sesleri ile başlayan Aşure dağıtımından sonra Beşiktaş Cemevi Başkanı Nurten Maya Zöhrap günün önemini belirten kısa bir konuşmadan sonra tüm katılımcılara teşekkür etti.

İstanbul Gazetem İmtiyaz Sahibi Varol Kısa, Beşiktaş Cemevi Onursal Üyesi olarak katıldı.  Allah Kabul Etsin. 

 

BEŞİKTAŞ CEMEVİ NEREDE?

Bir 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.