Burcu Hiçyılmazlar, Seçimlere Doğru Kartal İlçesi - İstanbul Gazetem
banner

Burcu Hiçyılmazlar, Seçimlere Doğru Kartal İlçesi

İstanbul Gazetem 1. Bölge Koordinatörü olarak tüm ilçelerden haberleri sizlere ulaştırırken, Merkez ilçemiz yaşadığım Kartal İlçesinin önemi bir tık fazla. Bu sebeple seçimlere yaklaşırken Kartal İlçemizin panoramasını çıkarmak istedim. Dilerim..

Burcu Hiçyılmazlar, Seçimlere Doğru Kartal İlçesi
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

İstanbul Gazetem 1. Bölge Koordinatörü olarak tüm ilçelerden haberleri sizlere ulaştırırken, Merkez ilçemiz yaşadığım Kartal İlçesinin önemi bir tık fazla. Bu sebeple seçimlere yaklaşırken Kartal İlçemizin panoramasını çıkarmak istedim. Dilerim okurken sizlerde öngörü sahibi olursunuz.  Burcu Hiçyılmazlar / Kartal 

 

Burcu Hiçyılmazlar, Seçimlere Doğru Kartal İlçesi

 

Kartal İlçesi ve İstanbul Gazetem gazetesinin tanışması, 2 yıl önceye dayanır. 2019 seçimlerinden sonra İstanbul Gazetem gazetesi,  İstanbul 1. Bölge’ de sesini duyurmak istedi.  İmtiyaz Sahibi Varol Kısa ile istişare yaptığımızda, yaşadığım ilçe Kartal’ı merkez yapalım ve tüm 1. Bölgeye hakim olalım dedim. Patronum uzun bir araştırma süresi sonunda bana hak verdi ve teklifimi kabul etti. İstanbul 1. Bölge’nin merkezindeydi Kartal İlçemiz.   Çalışmalara başladığımda Belediye ile koordineli haber paylaşımları yaptım.

Böylece ilçede siyaset ile ve belediye ile yakınlık kuranları bende tanıdım. İlçede siyasi parti ilçe başkanlıklarını ziyaret ettim. Neticede tarafsız, Özgür bir gazetenin tarafsız kalemiydim.

CHP, AK Parti, İYİ Parti, Memleket Partisi, Doğru Parti, Deva Partisi, Gelecek Partisi ilçe başkanlıklarını her ay düzenli ziyaret ediyorum. 2023 ve 2024 seçimleri için her siyasi parti aynı heyecanla halkımıza kendini duyurmaya çalıştığını gözlemledim. Peki hangisi gerçekten Kartallı semtdaşlarım için doğru seçim olacak?

İşte burada İstanbul Gazetem gazetesi gibi özgür tarafsız kalemlere iş düşüyor. Sadece futbol fanatiği gibi kendi partisinin en iyi adayı diyerek seçmeyi düşünen değil, Kartal için hizmet verecek, Kartal’ın içinden çıkacak isimleri araştıracağız. Ve okuyucularımıza duyuracağız.

Kartal İlçemizde Siyaset neredeyse hayatın bir parçası. İlk hedef haliyle belediye. Belediye için yandaş olanda var, karşıt olanda. Dinlerseniz iki tarafta kendisi açısından haklı. Peki iki haklı olabilir mi?

ELBETTE HAYIR .!

İşte bu ortamda benim gibi tarafsız temiz saf gözlemcilere ihtiyacınız var. Ben sizin yerinizde olsam Burcu Hiçyılmazlar’ı takip etmeyi bırakmam. Hayırlı Ramazanlar, Huzurlu günler dilerim. Kartal İlçem sevgiyle kalın.

Haber, İlan , reklam  wapsap hattımız  0546 875 56 05 

 

İSTANBUL GAZETEM / BURCU HİÇYILMAZLAR – İstanbul 1. Bölge Koordinatörü  

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.