Genel

CHP Beşiktaş İlçe Yönetim Kurul Üyesi Gazi ÖRS

Gazi Örs “Herşey Çok Güzel olsun diye mücadele ediyoruz..! “ CHP Beşiktaş İlçe Yönetim Kurul Üyesi Gazi Örs ; ilçenin tüm sokaklarında, tüm mahallelerinde, tüm semtlerde görebileceğiniz biridir. Bir gün..

CHP Beşiktaş İlçe Yönetim Kurul Üyesi Gazi ÖRS

Gazi Örs “Herşey Çok Güzel olsun diye mücadele ediyoruz..! “

CHP Beşiktaş İlçe Yönetim Kurul Üyesi Gazi Örs ; ilçenin tüm sokaklarında, tüm mahallelerinde, tüm semtlerde görebileceğiniz biridir.

Bir gün CHP için broşür dağıtır halkımızı bilgilendirir, bir gün cadde ve sokakların sağlık koşulları için mücadele eder, bir gün semtin gençlerinin dertlerini dinleyen arkadaşları olur.

Köşe yazımızda Gazi ÖRS ve onun gibi “Herşey çok güzel olsun” diye mücadele eden CHP’lilere ayırmak istedik.

CHP 2019 yerel seçimleri öncesi başlayan yükseliş, 2019 yerel seçimlerinde İstanbul , Ankara, Antalya ile perçinlendi. Bu yükselişte yerelden gelen gücü takip ettiğimizde gecesini gündüzüne katan çalışkan isimleri gördük. İşte CHP Beşiktaş , İşte Gazi ÖRS ….!

Gazi Örs , Beşiktaş2ın eski ailelerinden yetişen CHP sevdası neredeyse doğmadan kanına eklenen bir partili. Gençlik yıllarından bugüne verdiği siyasi mücadelede örgüt arkadaşları onu İlçe yönetimine taşıdı. o günlerden bugünlere sorduğumuzda ÖRS ” Yıllardır CHP için halkımızı bilgilendirdik. Arkadaşlarım Türkiye’nin çok daha iyisini hak ettiğini düşündüğümüz için bugün ki iktidarın yerel , genel yönetim sistemine her zaman karşı geldik. Değerli Başkanımız İMAMOĞLU “Her şey Çok güzel olacak” dediğinde inancımız perçinlendi. Aynı zamanda Beşiktaş için büyük kazanç olan Rıza Akpolat Başkanımızla birleştiğimizde beklediğimiz sonuç 2019 Yerel Seçimlerinde geldi. Kaybetmeye alışık olmayan AKP itiraz etti. “

HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK

“Herşey çok güzel olacak mücadelemizi durduramazlardı ve öyle de oldu. Haziran ayında net bir sonuç ile halkımız yıllardır anlatmak istediğimizi anladı ve bizlere destek verdi. Bu güzel sonuç için halkımıza sonsuz teşekkür ederim. ” Duygularıyla konuşan ÖRS bir derin nefes alıp sohbetimize devam etti.

“Arkadaşlar siyasi mücadele gerçekten emek ister, sabah erken saatlerde standları kurup işe giden halkımıza , öğlen arası emekçi kadınlarımıza , akşam eve yorgun dönen işçi kardeşlerimize seçimde neden CHP oy vermeniz gerektiğini anlatmak inanılmaz zordur. Terslenirsiniz, horlanırsınız, ıslanırsınız ama sonuçta halkımız sizi anladığında işte o mutluluk herşeyi unutturur ve “Her şey çok güzel oldu” dersiniz. “

Beşiktaş ilçemizde birlik beraberli saygı ve sevgiyle çalışmalarımız sürmekte, siz basın emekçilerimize ayrıca , yol arkadaşlarıma karşılıksız destekleri için teşekkür ederim” diyen Örs görevine döndü.

İşte başarı inanmaktan geliyor değerli okuyucularımız. Dileğimiz Gazi Örs’lerin daha da çoğalmasıdır. Makamlarını ticari amaçları için değil, milletin ihtiyaçları için kullanan tüm güzel insanlara selam olsun …

Bizi Paylaşır Mısın?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL