CHP CAVİT KILIÇ İLE ERZURUM'U KAZANABİLİR! - Ailenizin Gazetesi
banner

CHP CAVİT KILIÇ İLE ERZURUM’U KAZANABİLİR!

Türkiye Genel seçimlerinde Bayburt ve Erzurum CHP için en zorlu viraj. Bu virajları sorunsuz geçmek istiyorlarsa PM veya MYK dan çok yerel basının sesini dinlemeliler.

CHP CAVİT KILIÇ İLE ERZURUM’U KAZANABİLİR!
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

İstanbul Gazetem İmtiyaz sahibi Varol Kısa siyasetin nabzını yerinen ölçmeye devam ediyor. Erzurum Genel Seçimleri öncesi Milletvekili aday adayları ile sohbetlerine başladı.

 

VAROL KISA ” CHP Erzurum’da Cavit Kılıç ile kazanabilir” 

 

İstanbul Gazetem Türkiye Genel seçimlerinde il il sizlere aday adaylarını tanıtmaya devam ediyor. Sizlere Erzurum Genel seçimlerinde aday adayı olarak ismini sıkça duyacağınız bir isimden “İş insanı Cavit Kılıç” tan bahsedeceğiz.  Kılıç Erzurum ilimizin köklü ailelerinden ve hem İstanbul, hem de Erzurum’da tanınmış bir siyasetçi olarak hayatını sürdürüyor. Bugüne kadar hizmet verdiği sevdası CHP’den ve sevenlerinden hiç bir şey talep etmeden çalışmalarını yıllardır  sürdürdü.

Herkes taşın altına elini koysun

Kılıç “2023 Genel Seçimleri çok önemli bir durak olacaktır. Bu seçimde CHP’nin kaybetmek gibi bir lüksü yok. Doğduğum büyüdüğüm ekmeğini yediğim atalarımın yaşadığı ve bizlere miras bıraktığı Erzurum için taşın altına elimi koyuyorum. Hiç bir kimse demeden ailemizin geleneksel yardımlaşma kültürümüzü devam ettiriyorum. hem İstanbul’da hem de Erzurum’da. Şimdi partimize ve halkımıza daha yakın ve daha yetkili hizmet edebilmek adına 2023 seçimlerinde Milletvekili Adayı olarak memleketimde CHP için mücadele etmek istiyorum” dedi.

Kılıç son yıllarda yükselen iş insanı grafiğinin yanına yardımlarıyla da gerek İstanbul ilinde gerek memleketi Erzurum’da hemşerilerinin yanında olan bir isim oldu. İstanbul Gazetem kriterlerinden memleket sevdası, hizmet aşkı, maddi güç ve insaniyet değerlerine tam uyan bu isim için diyor ki ” CHP Erzurum’da Cavit Kılıç” ile kazanabilir.

Türkiye Genel seçimlerinde Bayburt ve Erzurum CHP için en zorlu viraj. Bu virajları sorunsuz geçmek istiyorlarsa PM veya MYK dan çok yerel basının sesini dinlemeliler.

İSTANBUL GAZETEM / AİLENİZİN GAZETESİ – Devamı Gelecek …. 

 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.