Deva Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol Gazetecilerle Buluştu - İstanbul Gazetem
resmin alt tagı

Deva Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol Gazetecilerle Buluştu

Deva Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol Gazetecilerle Buluştu İstanbul Gazetem İmtiyaz Sahibi Varol Kısa‘ nın katılım sağladığı basın buluşması Deva Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığında gerçekleşti. Dev Partisi Sarıyer..

Deva Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol Gazetecilerle Buluştu
Son Güncelleme: Whatsapp

Deva Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol Gazetecilerle Buluştu

İstanbul Gazetem İmtiyaz Sahibi Varol Kısa‘ nın katılım sağladığı basın buluşması Deva Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığında gerçekleşti.

Dev Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Bilal Çelik misafirlerini tek tek karşıladı ilgilendi. Bugünün bir özelliği yeni yapılan Sarıyer İlçe Başkanlığı’nın ilk misafirleri Basın Mensuplarının olması oldu.

Basın emekçileri geldikten sonra kahvaltı etkinliği, Deva Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol’un katılımlarıyla başladı.

Sohbet havasında neşeli ve coşkulu geçen etkinlik soru cevap ile devam eden etkinlik gündem analizleri ile devam etti. Kahvaltı sonrası basın mensuplarına plaketler verildi.

Deva Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol Gazetecilerle Buluştu

Dr. Erhan Erol Muhalefet olarak ulusal basında yer alamamaktan bahsederken “Biz Deva Partisi olarak basın emekçilerimizle iyi ilişkiler içerisinde olmaya gayret ediyoruz. Şeffaf ve açık bir siyaset sergiliyoruz. Müsait bir gününüzde daha geniş kapsamlı İl Binamızda da toplanalım. Katılım sağladığınız için teşekkür ederim” diyerek Kahvaltılı Basın Buluşmasından ayrıldı.

İstanbul Gazetem Ailesi olarak Deva Partisi İstanbul İl Başkanı Sayın Dr. Erhan Erol ve yönetimine, Deva Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Bilal Çelik ve Yönetimine Teşekkür Ederiz. 

Kahvaltı sonrası fotoğraflar çekildi. Teşekkür ve Başarı dilekleri sunuldu.

 

DR. ERHAN EROL KİMDİR ?

Erhan Erol 1965 tarihinde İstanbul’da doğdu. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

1993 yılına kadar 1.Basamak sağlık kurumlarında yönetici hekimlik yaptı. 1993-1995 yılları arasında İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’nde Sağlık Projesi İl Koordinatörlüğü’nde çalıştı. 1995-2004 yılları arasında Gaziosmanpaşa’ya Sağlık Grup Başkanı olarak görev yaptı.

ERHAN EROL VE SİYASET

2004 yılında yapmış olduğu Gaziosmanpaşa Sağlık Grup Başkanlığı görevinden istifa ederek, 2004 Mahalli İdareler Seçimlerinde belediye başkan adayı oldu ve Adalet ve Kalkınma Parti’sinden Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı seçildi. Görevi süresince belediye faaliyetleri 3K adı verilen proje doğrultusunda yürütüldü.

2004-2009 yılları arasında kurumsal, kentsel ve kültürel dönüşüm başlığı altında sayısız proje gerçekleştirildi.

29 Mart 2009 tarihli Mahalli İdareler Seçimlerinde ikinci defa belediye başkanı seçildi.

Deva Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol .

Bizi Paylaşır Mısın?
resmin alt tagı

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.