Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu “Esenler Sivil Toplum Buluşması” - İstanbul Gazetem
resmin alt tagı

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu “Esenler Sivil Toplum Buluşması”

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu “Esenler Sivil Toplum Buluşması”

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu “Esenler Sivil Toplum Buluşması”

İstanbul Gazetem / Esenler Belediye Haberleri .

İstanbul ilçe belediyelerinin hizmetlerini ve etkinliklerini sizlere yayınlamaya devam ediyoruz. Bugün Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu , Esenler Sivil Toplum dernek başkanlarıyla bir araya geldi. 

Buluşmanın yeri;  Esenler Kültür Merkezi oldu.  Toplantıda kısa bir konuşması yapan AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, yöre derneklerinin Esenler’deki güven ve birlikteliğin sağlanmasına büyük katkı sağladığını söyledi.

Daha sonra Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu konuşmasında “Esenler İstanbul’un merkezinde sıkışan bir ilçe olarak değil, adını ve şanını herkesin konuştuğu gurur tablosu bir ilçe haline gelmiştir. Bu da hepimizin çalışmasının ve özverisinin sonucunda olmuştur. Esenler’deki bütün paydaşlar ortaya büyük bir emek koymuştur. Bu emeğin sonucunda Esenler’deki hayatı daha verimli kılan çok önemli adımlara imza atılmıştır. Esenler lokasyonu itibariyle her yaptığı işte katma değer üreten bir şehirdir” dedi.

ESENLER BELEDİYE BAŞKANI M.TEVFİK GÖKSU

Esenler’deki değişim ve dönüşümü örnekleriyle açıklayan ve konuşmasının devamında dernek başkanlarını birlikte çalışmaya davet eden, dernekleri eğitim merkezi haline getirmek istediklerini söyleyen Göksu özetle şunları kaydetti:

“Derneklerimizin büyük bir bölümü sadece taziyeler de ya da akşam buluşmalarında açılıyor. Her mahallede bulunan dernek binamızı, merkezimizi sadece belli bir zamanda buluşulan mekân olmaktan çıkarıp, o mahalledeki insanların buluştuğu eğitim merkezi haline getirelim. Bunun için tespit çalışmalarına başlıyoruz. Bu konuda bizim derneğimizi kullanabilirsiniz diyen kardeşlerimizle, eğitimcileri Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından karşılayarak bizim organize edeceğimiz Halk Eğitim Merkezlerimizi açmak istiyoruz. Hangi alanda ihtiyaç ya da istek varsa her kesimden insanın faydalanabileceği eğitim merkezleri olsun istiyoruz.”  dedi.

İSTANBUL GAZETEM / ESENLER 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
resmin alt tagı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL