Genel

FATİH İLÇESİNDE NELER OLUYOR? ÇÖP DAĞLARI GERİ GELDİ..!

İstanbul ili Fatih İlçesinden Son Dakika haberleri  Fatih ilçesinden son zamanlarda oldukça şikayet gelmeye başladı. İstanbul Gazetem Fatih ekibi bu iddiaları araştırmaya devam ediyor. Son Dakika iddialarından biri çöp dağları..

FATİH İLÇESİNDE NELER OLUYOR? ÇÖP DAĞLARI GERİ GELDİ..!

İstanbul ili Fatih İlçesinden Son Dakika haberleri 

Fatih ilçesinden son zamanlarda oldukça şikayet gelmeye başladı. İstanbul Gazetem Fatih ekibi bu iddiaları araştırmaya devam ediyor. Son Dakika iddialarından biri çöp dağları ve suriyelilerin işgali.

VARAN 1 ÇÖP DAĞLARI 

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan , Muhalefete karşı her konuşmasında “çöp dağları” zamanını vurgulardı. Şimdi Fatih ilçesine baktığımızda AKP ‘li Belediye olduğunu gördüğümüz ve bu fotoğrafta iddia edilen alanın sürekli bu görüntüyü verdiği düşünülürse, AKP Genel Başkanı Erdoğan, Fatih Belediye Başkanı Ergün Turan için ne diyecek ?

Elbette yorum siz okuyucularımızındır….!

 

VARAN 2 BURASI FATİH, SURİYE DEĞİL ..!

Bir diğer iddia ise suriyelilerin tabelalarının olduğu alan. Ve tabii verilen imkanlar. Fatih Belediyesi bu imkanları tanırken milli iradeye danıştı mı? bilinmez fakat sosyal medyadan bakıldığında sıkıntı büyük.

 

VARAN 3 SOSYAL MEDYA YASAKLARI

Son günlerde Diyanet İşlerinin de gündemine kadar gelen sosyal medya yasakları acaba AKP iktidarının artık hizmetleri tam gerçekleştirememesi ve halkın bunu sosyal medyadan duyurması olabilir mi? Sorusunu gündeme taşıdı.

 

İSTANBUL GAZETEM FATİH

NOT: HABERİN DEVAMI GELECEK 

Bir sokak görseli olabilir

Bizi Paylaşır Mısın?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL