KABATAŞ ERKEK LİSESİ SKANDALINA KINAMA GELDİ - İstanbul Gazetem
banner
Eğitim Genel

KABATAŞ ERKEK LİSESİ SKANDALINA KINAMA GELDİ

KABATAŞ ERKEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ SESSİZ KALMADI . KABATAŞ ERKEK LİSESİ SKANDALINA KINAMA GELDİ Son Dakika, İstanbul Gazetem Beşiktaş : Kabataş Erkek Lisesi öğrencileri ortak açıklama yaptı. Atatürk’ün posterinin yırtılmasına tepki..

KABATAŞ ERKEK LİSESİ SKANDALINA KINAMA GELDİ

KABATAŞ ERKEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ SESSİZ KALMADI .

KABATAŞ ERKEK LİSESİ SKANDALINA KINAMA GELDİ

Son Dakika, İstanbul Gazetem Beşiktaş : Kabataş Erkek Lisesi öğrencileri ortak açıklama yaptı. Atatürk’ün posterinin yırtılmasına tepki verirken sessiz kalanları da kınadılar.

 

Kabataş Erkek Lisesi Öğrencileri ortak basın açıklaması ile Atatürk’ün portresinin yırtılmasına tepki gösterdi: “Bu olayda adı geçen, ses çıkarmayan, kesin bir tavırla olayın karşısında durmayan herkesi kınıyoruz.”

İstanbul Kabataş Erkek Lisesi

 

KABATAŞ ERKEK LİSESİNDE NE OLDU?

Öğrenci elindeki postere art arda darbeler indirirken yanındaki arkadaşlarının da kahkahalar attığı görülen videoda, “Zaten çocuğu da yok, acımıyorum. En az 3 çocuk” dedikten sonra küfrettiği duyuluyor.

Mustafa Kemal Atatürk posterine saldırıda bulunan lise öğrencileri hakkında soruşturma başlatıldı. Milli Eğitim Bakanlığı, medyaya yansıyan çirkin olay sonrasında ivedilikle harekete geçildiğini duyurdu.

 

İstanbul Gazetem Beşiktaş

 

 

Bizi Paylaşır Mısın?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL