Kağıthane Belediyesi Meclis Hukuk komisyonu üyesi nerede? - İstanbul'un Gazetesi

Kağıthane Belediyesi Meclis Hukuk komisyonu üyesi nerede?

Kağıthane Belediye meclis uyesi Av Zeynep Tatar Hukuk komisyonu raporlarindan tasinmaz satisi ile ilgili İlk iki maddeye Red oyu verdi. AV. Zeynep Tatar, Red sebebi ise İyi parti Hukuk komisyonu..

Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Kağıthane Belediye meclis uyesi Av Zeynep Tatar Hukuk komisyonu raporlarindan tasinmaz satisi ile ilgili İlk iki maddeye Red oyu verdi.

AV. Zeynep Tatar, Red sebebi ise İyi parti Hukuk komisyonu üyesi İnşaat Muhendisi Fatih Çelik,  tarafindan Hukuk komisyon raporlari hakkinda bilgilendirme yapılmamasını gerekçe gösterdi.

Tatar, Satışın kime neye gore yapıldığı, konusunda bilgimizin olmadığı rapora evet oyu veremeyiz dedi. Tasinmaz satısi ile ilgili Hukuk komisyon raporları hakkinda bilgi verilmemesine ragmen Akparti meclis uyesi Sadik Çeliğin beyanı uzerine İBB Meclis üyesi Orhan Çakır ise evet oyu verdi.

 

Bu sorumsuzluk millet ittifakına zarar verdiği gibi Kağıthane’de olan ittifakta yapılan bu sorumsuzluktan zarar görmekte. İşin asıl trajik boyutu ise mecliste hukuk komisyonuna bir avukat yerine bir mühendisin alınması.

Ve bu olayların müsebbibi olan İyi Partili Fatih Çelik keyfi hareketinden hem millet ittifakına hem partisine zarar vermektedir.

Meclis toplantılarına katılım sayılarına baktığımızda uzun bir devamsızlık listesi olan Fatih Çelik bugünden itibaren ne yapacak?

Devamı gelecek….Bizden ayrılmayın. .

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.