Memleket Partisi Ataşehir İlçe Başkanlığı Bayraklarını astı, seçime hazır - İstanbul Gazetem
banner

Memleket Partisi Ataşehir İlçe Başkanlığı Bayraklarını astı, seçime hazır

Memleket Partisi Ataşehir İlçe Başkanlığı Bayraklarını astı, seçime hazır Başkan Başnuh ile Memleket Partisi Ataşehir İlçe Başkanlık Binasında yapılan sohbette neden Memleket Partisi ve geleceğe bakışı anlattı.  Başnuh ” Memleket..

Memleket Partisi Ataşehir İlçe Başkanlığı Bayraklarını astı, seçime hazır
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Memleket Partisi Ataşehir İlçe Başkanlığı Bayraklarını astı, seçime hazır

Başkan Başnuh ile Memleket Partisi Ataşehir İlçe Başkanlık Binasında yapılan sohbette neden Memleket Partisi ve geleceğe bakışı anlattı.  Başnuh ” Memleket Partisi Kurucu İlçe Başkanıyım. Genel Başkanımız Sayın Muharrem İnce’ye güvencim ve inancımın tam olmasından dolayı buradayım. Kuruluş sebebimiz ülkeyi yöneten AK Parti iktidarının başarısız yönetimi,  20 yıldır icraatlarından asla memnun olmadık. Parti tüzüğün partinin politikalarına, yol arkadaşlarımıza, örgütümüze güvendiğim için Memleket Partisi’ ndeyim. İnsanların geçim sıkıntısı içinde kıvrandığı açlık sınırının 6000-7000 TL olduğu günümüzde ana muhalefet partisinin %22lerden %30lara dahi çıkamayan bu ortamda Halkımızın beklentisini karşılamak için kurulmuştur.

Başkan Başnuh konuşmamızın devamında geleceğe dair düşüncelerini de şöyle açıkladı. 

“Biraz evvel dediğim gibi Ak Parti’nin icraatlarını beğenmiyoruz dediğime göre doğru olanı ve en iyisini yapmak gelecekteki hedefimizdir.  Memleket Partisi ‘nin dünya görüşünü halkımıza anlattığımızda, insanlara bakış açımızın ne olduğunu öğrendiklerinde, 85 milyona yandaş basın izin verirde sesimizi duyurabilirsek, halkımız geleceklerinin garanti altında olduğunu bilecekler.

Sayın Başkanımız Muharrem İnce ne diyor? Tarım, Eğitim diyor, ötekileştirme olmasın diyor. 

Memleket Partisi tek amacı vardır ki : Ülkemize halkımıza hizmet etmek. Halkımız huzurlu bir yaşam sürsün ve gelecek kaygıları olmadan yaşasın istiyoruz. Ve biz halkımıza sesimizi duyurduğumuzda barajı aşacağımız zaten kesin, ama biz iktidar partisi olmak için yola çıktık” dedi.

Memleket Partisi tarım diyor.

Tarım alanları Türkiye’nin %1 kadar olmayan Hollanda’ nın tarıma dayalı ihracatı 200 milyar dolar iken Türkiye’ nin tarıma dayalı ihracatı 20 milyar dolardır. Memleket Partisi nanoteknoloji, meteoroloji, kimya, nükleer, kuantum fiziği, genetik yazılım , sağlık ve savunma sanayisinde bilgi bilim ve teknoloji diyor. Dünya ile rekabet edemiyorsanız tarım da bu bereketli toplarla rekabet edemiyorsan dünyada ilk üç ülke arasında değilsen Memleket Partisine ihtiyaç doğmuş demek.

Memleket Partisi  Atatürk’ çü düşünce ile kadına şiddete karşı, çocuk istismarına karşı yüksek sesle haykırabilen batıda ne söylüyorsa doğuda’ da aynı şeyi söyleyebilen tek partidir.

Sohbet başladığı gibi huzurlu bir ortamda son buldu. Başkan Emir Başnuh kapıya kadar ekibimizi yolcularken  ” Sizler gibi değerli basın mensupları sesimizi duyurur ilk ateşi yakarsa, inanın ulusal basın da bizleri yayınlamak zorunda kalacaktır. İstanbul Gazetem 1. bölge çalışanlarına teşekkür ederim. Başarılarınız daim olsun” dedi.

 

İSTANBUL GAZETEM ATAŞEHİR / Burcu Hiçyılmazlar 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.