BELEDİYELER Genel İLÇELER

Sarıyer Muhtarları ikiye bölündü, bu ayrılık neden?

Sarıyer Muhtarları ikiye bölündü, bu ayrılık neden? Dünyanın her yerinde siyaset ilk planda olurken, İstanbul ili, Sarıyer ilçesinde bu tersine döndü. Muhtarlar gündemi belirleyen büyük unsur oldu. Sarıyer muhtarları bölündü..

Sarıyer Muhtarları ikiye bölündü, bu ayrılık neden?

Sarıyer Muhtarları ikiye bölündü, bu ayrılık neden?

Dünyanın her yerinde siyaset ilk planda olurken, İstanbul ili, Sarıyer ilçesinde bu tersine döndü. Muhtarlar gündemi belirleyen büyük unsur oldu.

Sarıyer muhtarları bölündü

Sarıyer ilçesinde hareketlilik aylar öncesinden başladı. Dernek başkan seçimi ile iki aday yarıştı. Seçim sonrası RumeliHisarı Mahalle Muhtarı için ihraç kararı gündeme gelmesi ile bölünmeler netlik kazandı.

RumeliHisarı Mahalle Muhtarı Çetin Karayılan için yapılan bu girişimin haksız olduğunu düşünen diğer mahalle muhtarları tepkilerini gösterdi.

SARIYERLİ MUHTARLAR KAYMAKAMI ZİYARET ETTİ

Sarıyerli Muhtarlar Sarıyer Kaymakamı Mehmet Özer ile buluşmalarını sosyal medyada paylaştı.

Bir 9 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Şimdi gözler Sarıyer Muhtarlar Derneği’ne çevrildi. Adeta büyük bir tenis maçı izler gibi Sarıyerliler Mahalle Muhtarlarının hamlelerini takip ediyor.

Şimdi dernek ihraç kararını ve nedenlerini açıklayacak mı? Bilindiği gibi dernekten kopmalar daha önce de gerçekleşti. Büyükdere Mahalle Muhtarı Ali Yazıcı dernekten ayrıldı.

İstanbul siyasetinin önüne geçen gündem konusunu sizlere www.istanbulgazetem.com haber sitemizden an ve an vermeye devam edeceğiz.

HABERİN DEVAMI GELECEK …… Varol KISA ( Ailenizin Gazetecisi ) 

 

Bizi Paylaşır Mısın?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL