ŞÜKRÜ GENÇ KİME CAHİL DEDİ? CHP'Lİ AYDAN SARIKANKAYA ANLATTI - Ailenizin Gazetesi
banner

ŞÜKRÜ GENÇ KİME CAHİL DEDİ? CHP’Lİ AYDAN SARIKANKAYA ANLATTI

DARÜŞŞAFAKA’DA NELER OLUYOR? CHP Sarıyer Meclis Üyesi Adayı Darüşşafaka sakinlerinden Aydan Sarıkankaya şok iddialarda bulundu. Olayların başlangıcından sonuna kadar tüm detayları İstanbul Gazetem İmtiyaz Sahibi Varol Kısa‘ya anlatan Sarıkankaya “Ailemin..

ŞÜKRÜ GENÇ KİME CAHİL DEDİ? CHP’Lİ AYDAN SARIKANKAYA ANLATTI
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

DARÜŞŞAFAKA’DA NELER OLUYOR?

CHP Sarıyer Meclis Üyesi Adayı Darüşşafaka sakinlerinden Aydan Sarıkankaya şok iddialarda bulundu. Olayların başlangıcından sonuna kadar tüm detayları İstanbul Gazetem İmtiyaz Sahibi Varol Kısa‘ya anlatan Sarıkankaya “Ailemin gözünün önünde gördüğüm bu haksızlığı ve hakaretleri affedemiyorum” diyerek başladı.

GELEN TEBLİGATTA NE VARDI? 

DARÜŞŞAFAKA
SARIYER BELEDİYESİ TEBLİGAT

 

Sarıyer İlçesi Darüşşafaka  Mahallesi Gazeteciler Sitesi sakinlerine gelen tebliğat sonrası, CHP’li eski mahalle temsilcisi ve CHP Sarıyer Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Aydan Sarıkankaya site sakinlerinin neler oluyor sorularına mağruz kalması üzerine, Sarıyer Belediyesi Başkanı Şükrü GENÇ’e yazdığı mesajla olayların başlangıcı gerçekleşti. Kendisi dahi böyle bir geri dönüş olacağını tahmin etmiyordu.

AYDAN SARIKANKAYA :  “Başkanım ne güzel bayram hediyesi gönderdiniz bize. Millet isyanda sıkıntı büyük, herkes davaya hazırlanıyor. Ayrıca burada bulunan …… …….. (ticarethanenin ismi )  yerimizi işgal etsin yok böyle dünya. O da çıkacak. Başkanım yapma Darüşşafak’ya bunu yapmayın bunu. Saygılar ” diyerek bitirdiği mesajı Başkan Genç’e gönderdi.

Mesajın ardından telefon görüşmesi gerçekleşti. İddialara göre telefonda nedir bu yazdıkların diye soran Genç daha sonra sert konuşma şekliyle devam ettiği ve işte o kelimenin geldiği konuşma metni.

  • -Aydan Sarıkankaya : Başkanım yazdım, bunu bir ay evvel uyardım sizi neden yapıyorsunuz bunu başkanım.
  • Şükrü Genç : Ben bunu sizin için yapıyorum CAHİLLİK Yapmayın Cahillik yapma.
  • -Aydan Sarıkankaya: Ne diyorsun başkanım nasıl bir konuşma bu? Gel bunu buradan anlat . O ticarethane buradan çıkacak. Gel sen anlat veya başkan yardımcılarından biri gelsin anlatsın bize nedir bu para bu ödeme bu tebliğat. Bu işgalci ticarethane çıkacak burdan .
  • Şükrü Genç :  Siz cahilsiniz, ne yaparsanız yapın bir şey tutturamazsınız.

Son cümleden sonra telefon kapatıldığını anlatan Sarıkankaya ” Kendi yerimizde işgalci bir ticarethane var. ve ne zaman o  oradan çıkacak dediğimizde biz cahil oluyoruz. burada yaşayan sakinler akademik ve sosyal olarak üst düzeyde yaşam standarları olan kişilerdir. Şükrü Genç burada tulum çıkartarak en yüksek oy almış bir başkan olarak bu hakaretleri asla kabul etmiyorum. diyerek sözlerine ara verdi.

 

DEVAMI GELECEK . İŞGALCİ TİCARETHANE KİM VE KİMLER ONUN GÜVENCESİ ? GERÇEKTEN İŞGALCİ Mİ? KİRA ÖDEMESİ YAPIYOR MU? İŞYERİ RUHSATI VAR MI? BİZDEN AYRILMAYIN ….! 

 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.