Şükrü Genç Yapamaz - Ailenizin Gazetesi
banner

Şükrü Genç Yapamaz

Beşiktaş’ın Gazetecisi Varol Kısa yine Sarıyer’e karışıyor diyeceksiniz fakat ben demezsem de Sarıyer’de bir şey olmuyor!  Şükrü Genç 15 yıl değil 30 yıl geçse yapamaz! Sarıyer Belediye Başkanı şükrü Genç..

Şükrü Genç Yapamaz
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Beşiktaş’ın Gazetecisi Varol Kısa yine Sarıyer’e karışıyor diyeceksiniz fakat ben demezsem de Sarıyer’de bir şey olmuyor! 

Şükrü Genç 15 yıl değil 30 yıl geçse yapamaz!

Sarıyer Belediye Başkanı şükrü Genç ‘i yaklaşık 10 yıldır takip ediyorum. Hizmetlerini ilçenin konumunu ve yapamadıklarını. En güzel neyi yapıyor derseniz. Vallahi billahi çok güzel konuşuyor. Evet doğru konuşuyor. Gel gör ki icraat yok. Sarıyerlilerle yıllardır “Belediye Binası Yaptım” demekten bıkmadı. Allah aşkına Sancaktepe Belediye binası dahi daha güzel. Başkan Genç sürekli hakaret ve eleştiri yapıyor fakat hizmet yok. Ya bir gün ilçelere ÇOBAN der, ya bir gün meclis üyesine OĞLUM der der de der işte. Hizmet yok.

Beşiktaş ilçesine gelen herkes bilir , çarşının ortasında muhteşem bir balık pazarı çarşısı vardır. Peki yıllardır balıkçıların oylarını alan Şükrü GENÇ Sarıyer’e neden balık pazarı yapamıyor. Pardon yapamıyor demek olmaz YAPAMAZ . Çünkü yine konuşacak yine konuşacak. Sarıyerli artık hizmet bekliyor.

Sarıyer İlçesi boğazın incisi denmesine rağmen bir balık pazarı yok. Geçenlerde sahile bir iki demir çakıp üzerine branda örttüler. dedim ne oluyor? Balık pazarı dediler . Güldüm. Eyyy gidi günler hey . Mega Kent Sarıyer sana bunu layık görenleri sende sandıkta göm.

Güzel günler dilerim SARIYERLİ Semtdaşlarım.  Not Ailenizin Gazetecisi Varol Kısa 1998 yılından bugüne İstinye’de ikamet ediyor.

Gerçek bir Sarıyerli olarak diyorum ki , Ya hizmet et, yada bırak git artık! 

 

Açıklama yok.

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.