TUZLA BELEDİYESİ HABERLERİ - İstanbul'un Gazetesi

TUZLA BELEDİYESİ HABERLERİ

Tuzla’da esnaf ve vatandaşlar ziyaret edildi AK Parti Milletvekilleri Tuzla’da esnaf ziyaretinde bulundu AK Parti İl Başkanlığı’nın İstanbulda başlatmış olduğu “Yüz Yüze 100 Gün” projesi kapsamında AK Parti 1. Bölge..

TUZLA BELEDİYESİ HABERLERİ
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Tuzla’da esnaf ve vatandaşlar ziyaret edildi
AK Parti Milletvekilleri Tuzla’da esnaf ziyaretinde bulundu
AK Parti İl Başkanlığı’nın İstanbulda başlatmış olduğu “Yüz Yüze 100 Gün” projesi kapsamında AK Parti 1. Bölge Milletvekillerinin katılımıyla Tuzla’da esnaf ve vatandaşlar tek tek ziyaret edilerek sohbet edildi.
AK Parti İstanbul İl Başkanlığının başlatmış olduğu “Yüz Yüze 100 Gün” projesi çerçevesinde AK Parti İstanbul 1. Bölge milletvekilleri Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nı da katılımıyla Tuzla İlçe Başkanlığı’nda bir araya geldi. Başkan Yazıcı ve Milletvekilleri, Tuzla’da birçok mahallede vatandaşlar ile bir araya gelerek sohbet etti.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Av. Talha Tayfur’un ev sahipliğinde başlayan programa, Erol Kaya, Hulisi Şentürk, Mustafa Ataş, Osman Boyraz, Serkan Bayram, Fatih Süleyman Denizolgun, Eyüp Özsoy, Ravza Kavakçı, Mihrimah Belma Satır ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı teşkilat mensuplarıyla durum değerlendirmesi yaptı. Daha sonra gruplar halinde Tuzla’nın birçok mahallesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden AK Parti temsilcileri vatandaşları dinledi.

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.