15. Uluslararası Art Moves Sanat Festivali'nden Türk tasarımcıya ödül. - İstanbul'un Gazetesi

15. Uluslararası Art Moves Sanat Festivali’nden Türk tasarımcıya ödül.

15. Uluslararası Art Moves Sanat Festivali’nden Türk tasarımcıya ödül. Uluslararası Art Moves Sanat Festivali kapsamında gerçekleştirilen Art on Billboards yarışmasında Türk tasarımcı Burak Şahin çalışmasıyla onur ödülü kazanarak sergilenmeye hak..

15. Uluslararası Art Moves Sanat Festivali’nden Türk tasarımcıya ödül.
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

15. Uluslararası Art Moves Sanat Festivali’nden Türk tasarımcıya ödül.

Uluslararası Art Moves Sanat Festivali kapsamında gerçekleştirilen Art on Billboards yarışmasında Türk tasarımcı Burak Şahin çalışmasıyla onur ödülü kazanarak sergilenmeye hak kazanan 6 tasarımcıdan biri oldu.

“Aşk mı, nefret mi? Gerçek mi, yalan mı? Bu belirsiz zamanlarda neyi takdir etmeliyiz?” temasıyla bu yıl 15.’si düzenlenen Art Moves Sanat Festivali Art on Billboards yarışmasına 71 ülkeden 406 tasarımcı katıldı. 736 tasarımın yarıştığı yarışmada seçilecek 6 tasarımcı içerisine seçilen ve onur ödülüne layık görülen tek Türk tasarımcı Burak Şahin oldu. Seçilen tasarımlar Polonya’nın Torun şehrinde billboardlarda sergilenmek üzere sanat severlerle buluştu.

Çeşitli etkinliklerle kutlanan festivalde tasarımların billboardlarda sergilenmesinin yanında workshoplar, tasarım etkinlikleri ve söyleşiler de gerçekleşiyor.

French Fries Reklam Ajansı’nda art direktör olarak görev alan Şahin daha önce de Hürriyet Genç Kırmızı Ödülleri’nde birincilik almıştı.

Aşağıdaki linkten ayrıntılara ulaşabilirsiniz:

Art Moves – Festiwal Sztuki na Bilbordach (artmovesfestival.org)

behance: https://www.behance.net/buraksahinside

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.