2021 En Başarılı Kadınkolları Başkanı Saadet Tiryaki - Ailenizin Gazetesi
banner

2021 En Başarılı Kadınkolları Başkanı Saadet Tiryaki

İstanbul Gazetem gazetesi İstanbul2un 2021 enlerini seçmeye devam ediyor. En Başarılı Belediye Basın Birimi : Tuzla Belediyesi ve Beşiktaş Belediyesi En Başarılı Meclis Üyesi : CHP Beşiktaş Belediye Meclis Üyesi..

2021 En Başarılı Kadınkolları Başkanı Saadet Tiryaki
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

İstanbul Gazetem gazetesi İstanbul2un 2021 enlerini seçmeye devam ediyor.

En Başarılı Belediye Basın Birimi : Tuzla Belediyesi ve Beşiktaş Belediyesi

En Başarılı Meclis Üyesi : CHP Beşiktaş Belediye Meclis Üyesi Fahretin Çırak olarak duyurduk.

Bugün sizlere İstanbul İlçelerinde en başarılı Kadınkolları Başkanını açıklıyoruz.

 

İSTANBUL GAZETEM AÇIKLADI

2019 yerel seçimlerinden sonra ilçelerde dengeler çok değişti. Tüm ilçelerde kazanabiliriz üst seviyeye çıktı. İlçeler yapılan seçimlerle Kadınkollarını seçti. Bir çok ilçede sessiz kalan kadınkolları, bazı ilçelerde başkanların değişmesi, yönetimin indirilmesi vb sorunlarla yüzyüze geldi. Bir ilçe ve Kadınkolları başkanı hariç diyebiliriz.

İstanbul2un bir çok ilçelerinde sorun yaşanırken, Kağıthane İlçesinde CHP İlçe Binasında farklı bir gelişme yaşanıyordu. Zorlu bir seçimden sonra ilk defa başkan olan Saadet Tiryaki pandemi ve ilçe siyaseti sorunlarına meydan okurcasına sokaklarda, seçmen ve örgüt üyeleri ile birlikte sorunlarına çözüm arıyordu.

Eğitime verdiği özen ile isminden bahsettiren başkan, özellikle kadınların ayakta durmasını ve iş imkanları için çalışmaları ile tüm ilçelerden daha fazla kendisinden bahsettiriyordu. İstanbul Gazetem Yazı İşleri Müdürümüz Zuhal Taşkın’ın da yönetiminde bulunduğu CHP Kağıthane Kadınkolları İstanbul Gazetem ailesi olarak 2021 yılının en başarılı başkanı Saadet Tiryaki’yi seçmesi zor olmadı.

Her gün ve her an yanında olan İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Zuhal Taşkın ” Saadet Tiryaki Başkanımız göreve geldiği gün itibariyle parti için siyesi seçimi kenara bıraktı. Bizlere rakip olanların asla rakip değil parti içinde gerçekleşen görev teslim olduğunu dile getirdi. CHP Kadınkolları Kapısı asla kapanmadı. Herkese açık oldu. Ayrıca vatandaşlarımızla buluşmalarda siyasi parti ayrımı yapmadan herkesin yanında oldu. İstanbul Gazetem 2021 Enlerini seçen yönetime ismini sunduğumuzda bu gerçekleri masaya yatırdık. Elbette bir çok ilçede kadınkolları başkanlarımız ellerinden geleni yaptı. Ancak bir kişi herkesten fazla yaptı. Biz gururla söyleyebiliyoruz ki “2021 yılının en başarılı kadın kolları başkanı Saadet Tiryaki’dir” dedi.

Bu arada küçük bir not : CHP Kağıthane Kadınkolları Başkanı, şahsı adına hiç bir belediyeden maddi destek veya halk dilinde ATM Kartı almadan görevini sürdürüyor..!

İstanbul Gazetem 2021 Enlerini seçiyor… Çok yakında ilçe başkanlarını açıklıyoruz…!

 

 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.