BELEDİYELER Genel

3X3 CUMHURİYET KUPASI BASKETBOL TURNUVASI

3X3 CUMHURİYET KUPASI BASKETBOL TURNUVASI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI Başvurular İçin Son Tarih 25 Ekim Pazartesi Kartal Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 98. yıl dönümüne özel “3×3 Cumhuriyet Kupası Basketbol Turnuvası”..

3X3 CUMHURİYET KUPASI BASKETBOL TURNUVASI

3X3 CUMHURİYET KUPASI BASKETBOL TURNUVASI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Başvurular İçin Son Tarih 25 Ekim Pazartesi

Kartal Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 98. yıl dönümüne özel “3×3 Cumhuriyet Kupası Basketbol Turnuvası” düzenliyor.

Kartal Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan basketbol turnuvası, 29 Ekim Cuma günü, saat 10.00’da, Kartal Özgürlük Parkı’nda yer alan basketbol sahasında başlayacak.

Gençler (2004-2005-2006 doğumlular) ve Büyükler ( 2003 ve daha büyük doğumlular) olmak üzere 2 kategoride yapılacak olan 3×3 Cumhuriyet Kupası Basketbol Turnuvası’nda birinci olan takıma para ödülü, ikinci ve üçüncü olan takıma ise kupa ve madalyaları takdim edilecek. Başvurular 25 Ekim Pazartesi gününe kadar https://bit.ly/BasketbolCumhuriyetKupasi linki üzerinden online form doldurma yöntemi ile yapılacak.

Bilgilendirme

-Başvuruyu yapan kişinin ikamet adresinin Kartal olması şartı aranır.

-Kayıt yaptıran kişi, takım sorumlusu olarak kabul edilir

-Kayıt yaptıran kişi, katılım şartları kriterlerine uygun 3 isim daha belirtmek zorundadır.

-Tüm takımın kimlik fotokopisi ile organizasyonun yapılacağı alanda saat 09:30’da hazır bulunulmalıdır.

 

Bizi Paylaşır Mısın?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL