BELEDİYELER Genel

ADALAR BELEDİYESİ’NDEN İBB VE İSTAÇ’A TEŞEKKÜR

Adalar Belediyesi İBB ve İSTAÇ’ a teşekkür etti.  Peki neden? Ulaşım için Adalar’ın doğal, kültürel ve turistik yapısına uygun; çevreye duyarlı, sessiz ve trafik yoğunluğu oluşturmayan iki tip elektrikli araç..

ADALAR BELEDİYESİ’NDEN İBB VE İSTAÇ’A TEŞEKKÜR

Adalar Belediyesi İBB ve İSTAÇ’ a teşekkür etti.  Peki neden?

Ulaşım için Adalar’ın doğal, kültürel ve turistik yapısına uygun; çevreye duyarlı, sessiz ve trafik yoğunluğu oluşturmayan iki tip elektrikli araç tercih ediliyor.

13 yolcu kapasiteli ve İETT tarafından işletilen sabit güzergâhlı hatlar ve 3 yolcu kapasiteli Ada taksiler, gerekli eğitimleri alan Adalar sakinlerine istihdam olanağı da oluşturdu.

 

İBB BAŞKANI İMAMOĞLU “KADIN İŞÇİLERİN SAYISINI %40 A ÇIKARTACAĞIM…!

Seçim öncesi tüm vaatlerini yerine getiren İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu “Kadın İşçileri” ile yine sözünde durdu. Adalar sokaklarında araç kullanımından, sokakların temizliğine kadar her an karşınıza çıkan İBB Kadın emekçileri yüzleri güldürüyor. Ve bugün Adalar belediyesi yayınladığı bildiri ile ” Her alanda kadın istihdamına öncelik ve önem veren İBB, kadın temizlik personelleriyle Ada sokaklarında… Teşekkürler İBB. Teşekkürler İSTAÇ ” dedi…! 

ADALAR HABERİ / İSTANBUL GAZETEM – VAROL KISA 

istanbulgazetemadalar

 

Bizi Paylaşır Mısın?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL