AHMET DAVUTOĞLU, SULTANGAZİ ZİYARETİ - Ailenizin Gazetesi
banner

AHMET DAVUTOĞLU, SULTANGAZİ ZİYARETİ

Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı’nın düğün salonun da düzenlediği iftar programı muhteşem bir atmosferde gerçekleşti. “İFTAR PROGRAMINA KATILIM YOĞUN OLDU”Yaklaşık 800 kişinin katıldığı iftar programına Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof…

AHMET DAVUTOĞLU, SULTANGAZİ ZİYARETİ
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı’nın düğün salonun da düzenlediği iftar programı muhteşem bir atmosferde gerçekleşti.

“İFTAR PROGRAMINA KATILIM YOĞUN OLDU”Yaklaşık 800 kişinin katıldığı iftar programına Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Eşi Sare Davutoğlu, İstanbul İl Başkanı Av.İsa Mesih Şahin, Muhtarlar, oda konfederasyon, federasyon, dernek başkanları, basın mensupları ile Sultangazili vatandaşlar katıldı. Halkın Davutoğlu’na gösterdiği yoğun ilgiden dolayı zaman zaman izdihamlar da yaşandı.

 

DAVUTOĞLU:” MUTFAKLARDA AŞ PİŞMİYOR”

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof,Dr Ahmet Davutoğlu ise konuşmasında, hükümetin artık bu ülkeyi yönetemez hale geldiğini belirterek,” Mutfaklar yangın yeri ,halkımız aç, evinde neredeyse  iftar açacak parası yok, gıda ve akaryakıta bir yılda ortalama yüzde yüz elli zam yapıldı.”diye konuştu. Çözümün erken seçimde olduğunu yineleyen Davutoğlu, Sultangazi de ki yerel sorunlara da değinerek, Sultangazi Belediyesi’ni yapılacak ilk yerel seçimlerde ithal yöneticilerden kurtararak, kendi evlatlarını seçimlerde aday göstermek suretiyle belediyeyi kendi evladına emanet edeceklerini kaydetti.

BAŞKAN ALTAN:”TEŞEKKÜRLER SULTANGAZİ”Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan, yaptığı açılış konuşmasında, Türkiye’nin  son seçilmiş başbakanı Prof.Dr.Ahmet Davutoğlu’nu Sultangazi’de ağırlamaktan son derece mutlu olduklarını ifade ederek, kendilerini bu anlamlı günde yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür etti.ŞAHİN:”GELECEK PARTİSİ’NE ARTIK SALONLAR DAR GELİYOR”Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Av.İsa Mesih Şahin ise konuşmasında 2 yıl önce bir kişiyle Sultangazi’de teşkilat kurduklarını  belirterek, bu işe bin kişiyle program yapma konumuna geldiklerini söyledi.Her geçen gün gelecek ailesinin büyüyerek yoluna devam ettiğini kaydeden Şahin, çalışmalarında dolayı İlçe Başkanı Altan ve ekibine teşekkür etti.

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.