AK Parti'den Mevlüt Öztekin , CHP'den Fahrettin Çırak - Ailenizin Gazetesi
banner

AK Parti’den Mevlüt Öztekin , CHP’den Fahrettin Çırak

EVRENSEL DİL SPOR İKİ SİYASİ PARTİ TEMSİLCİSİNİ BİRARAYA GETİRDİ Aslında herkes genellikle evrensel dil dendiğinde “Müzik” cevabını verse de,  Spor dalları da pek yabana atılmamalıdır. Öyle ya olimpiyatlarda tüm dünya..

AK Parti’den Mevlüt Öztekin , CHP’den Fahrettin Çırak
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

EVRENSEL DİL SPOR İKİ SİYASİ PARTİ TEMSİLCİSİNİ BİRARAYA GETİRDİ

Aslında herkes genellikle evrensel dil dendiğinde “Müzik” cevabını verse de,  Spor dalları da pek yabana atılmamalıdır. Öyle ya olimpiyatlarda tüm dünya ülkeleri bir araya geliyor.

AK Parti’den Mevlüt Öztekin , CHP’den Fahrettin Çırak

İşte böyle anlardan biride İstanbul’da yaşandı. Ak Parti’li Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin ve CHP Beşiktaş Meclis Üyesi Fahrettin Çırak bir spor müsabakasında bir araya gelerek güzel bir an gerçekleştirdiler.

Öz Gayrettepespor Kulübü Başkanı ve CHP Beşiktaş Melis Üyesi aslen Bayburt’lu Fahretin Çırak ile spor ve özellikle futbol sevdası bilinen Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin maçı birlikte izledikleri ; Bayburt 1918 FK – Bursa Kültür 1987 maçı.

Mücadeleler elbette çok güzeldir. Sonu dostlukla biterse. Boks en sert sporlardan biridir. Müsabaka bittiğinde yenen ve yenilen sarılır ve tebriklerini sunar.

Siyasette bir çok kereler bu olmasa da, her şeyin bir ilki vardır diyelim ve devamlılığını arzulayalım. 

İşte iki başkan maçı yan yana izliyor ve maç sonunda bir birlerini tebrik ederek daha sonra birazda sohbet ederek ayrılıyorlar.

Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ” Yurtta Sulh Cihanda Sulh” biz barışı öğrenirsek herkes barışı öğrenir ve dünya belki de bir biriyle barışır. İki başkana teşekkür eder, siyasi hayatlarında başarılar dileriz.

İSTANBUL GAZETEM / KAĞITHANE – BEŞİKTAŞ  

Açıklama yok.

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.