ASEV Kurs Kayıtları Başlıyor - İstanbul'un Gazetesi

ASEV Kurs Kayıtları Başlıyor

ASEV Kurs Kayıtları Başlıyor

ASEV Kurs Kayıtları Başlıyor
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Profesyonel eğitmen kadrosu ile birçok sanat dalında faaliyetlerini sürdüren Aliağa Belediyesi Sanatevi’nin (ASEV) kış dönemi kursları başlıyor. ASEV kış dönemi kurslarına katılmak isteyen sanatseverler, 19-23 Eylül 2022 tarihleri arasında, 08.30-19.30 saatlerinde Aliağa Gençlik Merkezi’ne başvurabilecek.

 

Kursiyerler; Gitar (9 yaş ve üzeri), Keman (9 yaş ve üzeri), Piyano (9 yaş ve üzeri), Ud (9 yaş ve üzeri), Bağlama (9 yaş ve üzeri), Ney ( 9 yaş ve üzeri), Bateri ( 9 yaş ve üzeri), Tiyatro (8-15 yaş arası), Yetişkin Tiyatrosu (16 yaş ve üzeri), Resim (9 yaş ve üzeri), Halk Oyunları ( 9 yaş ve üzeri), Bale (6 yaş ve üzeri), Modern Danslar (6 yaş ve üzeri), İşaret Dili (16 yaş ve üzeri), Türk Sanat Müziği Korosu (16 yaş ve üzeri), Türk Halk Müziği Korosu (16 yaş ve üzeri), Ukulele ( 9 yaş ve üzeri), Gençlik Korosu ( 16-25 yaş arası), Çocuk Tiyatrosu (8-15 yaş arası), Çocuk Korosu (9-15 yaş arası) branşlarına kayıt yaptırabilecek.

Resim önizlemesi

Kış Kursları, kayıt döneminin ardından 3 Ekim 2022 Pazartesi günü başlayacak olup 31 Mayıs 2023 Çarşamba günü sona erecek. Kurs kayıtları Aliağa Gençlik Merkezi 2.Kat ASEV öğrenci işlerinden gerçekleştirilecek. Vatandaşlar Aliağa Gençlik Merkezi’nin 0232 616 7071 numaralı hattını arayarak detaylı bilgi alabilirler.

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.