Ataşehir’de Dayanışma Sosyal Marketlerle Büyüyor - Ailenizin Gazetesi
banner

Ataşehir’de Dayanışma Sosyal Marketlerle Büyüyor

Ataşehir’de Dayanışma Sosyal Marketlerle Büyüyor   “Hepimiz İçin İyilik” sloganıyla yola çıkan Ataşehir Belediyesi, toplumsal dayanışmanın ve yardımlaşmanın örneklerinden olan sosyal marketlerin ağını genişletiyor. Ataşehir Belediyesi 2021 yılı içerisinde hizmete..

Ataşehir’de Dayanışma Sosyal Marketlerle Büyüyor
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Ataşehir’de Dayanışma Sosyal Marketlerle Büyüyor

 

“Hepimiz İçin İyilik” sloganıyla yola çıkan Ataşehir Belediyesi, toplumsal dayanışmanın ve yardımlaşmanın örneklerinden olan sosyal marketlerin ağını genişletiyor.

Ataşehir Belediyesi 2021 yılı içerisinde hizmete açtığı iki sosyal marketin ardından üçüncü şubesini Küçükbakkalköy Mahallesi’nde faaliyete açtı.

İlçede yaşayan ihtiyaç sahibi yurttaşların gıda, giyim ve temizlik malzemesi gibi çok sayıda temel ihtiyaçlarını ücretsiz olarak karşıladığı sosyal marketlerin yeni şubesinde de Sosyal Kart geçerli olacak. Ataşehir Belediyesi Sosyal Kartlara yüklediği puanlarla dar gelirli ailelerin sosyal marketlerden alışveriş yapmasını sağlıyor.

 

Halen 3 bin 500 Ataşehirli aileye hizmet veren sosyal marketlere dernek, firma ve bireyler sponsor ya da bağışçı olabiliyor.

 

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, “Kısa sürede üçüncü sosyal marketi de ilçemize kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz. Toplumsal dayanışma açısından büyük bir sınavdan geçtiğimiz bugünlerde yerel yönetimlere büyük görevler düşüyor. Bizler de bunun sorumluluğu ve bilinciyle hareket ediyoruz. Yurttaşlarımız marketlerimizden sosyal kartları ile temel ihtiyaçlarını kolaylıkla sağlayabiliyor. Emeği için tüm çalışma arkadaşlarıma ve bizimle dayanışma gösteren Ataşehirlilere yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

 

Adres: Küçükbakkalköy Mahallesi Kocasinan Caddesi Evlice Sokak No:1

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.