Bahçelievler Belediyesi Teknofest’ te - İstanbul'un Gazetesi

Bahçelievler Belediyesi Teknofest’ te

Bahçelievler Belediyesi’nin paydaş olarak yer aldığı TEKNOFEST Samsun Çarşamba Havalimanı’nda devam ediyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır,

Bahçelievler Belediyesi Teknofest’ te
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Bahçelievler Belediyesi TEKNOFEST’te

Bahçelievler Belediyesi, dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST’e katıldı. Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının yürütücülüğünde düzenlenen TEKNOFEST KARADENİZ, 4 Eylül’e kadar misafirlerini ağırlayacak.

Bahçelievler Belediyesi’nin paydaş olarak yer aldığı TEKNOFEST Samsun Çarşamba Havalimanı’nda devam ediyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, Bahçelievler İnovasyon Merkezi’ndeki gençlerimizle TEKNOFEST’e ürettiğimiz Siyavuşpaşa Su Altı İHA, Siyavuşpaşa İHA, Füze, Hüma Model Uydu ve Akıllı İnovasyon ile katıldık. Teknoloji yarışmalarının düzenlendiği festivalde Bahçelievler İnavosyon Merkezi’miz model uydu kategorisinde genç mühendis arkadaşlarımız 500 proje arasından ilk 20’ye girmeyi başararak finalde yarışmaya hak kazandı.” dedi.

BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ

TEKNOFEST gençliğine temas etmek üzere stant kuran Bahçelievler Belediyesi, Bahçelievler Mateverse Akademi bünyesinde tasarlanarak kodlanan ve Aydın Üniversitesi işbirliğiyle geliştirilen “Metaverse Türk Mitoloji Müzesi” TEKNOFEST’e gelen ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görüyor. Türk Mitoloji Müzesi, Aydın Üniversitesi işbirliği ile geliştirildi. TEKNOFEST geride bıraktığı 3 günde teknoloji, bilim, havacılık, atölye etkinlikleriyle 325 bin ziyaretçiyi ağırladı.

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.