BAKAN KURUM, AK PARTİ KARTAL İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ - Ailenizin Gazetesi
banner

BAKAN KURUM, AK PARTİ KARTAL İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

ÇEVRE BAKANI MURAT KURUM AK PARTİ KARTAL İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ.. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat KURUM, Kartal Orhantepe Mahallesi’nde devam eden kentsel dönüşümün Temel Atma Töreni sonrasında..

BAKAN KURUM, AK PARTİ KARTAL İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

ÇEVRE BAKANI MURAT KURUM AK PARTİ KARTAL İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ..

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat KURUM, Kartal Orhantepe Mahallesi’nde devam eden kentsel dönüşümün Temel Atma Töreni sonrasında AK Parti Kartal İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Kartal İlçe Binasına, Kartal İlçe Başkanı Ebubekir TAŞYÜREK’le birlikte Orhantepe’deki tören alanından gelen Bakan Murat KURUM, İlçe Başkanlığı önünde Milletvekilleri, teşkilat mensupları ve meclis üyelerince karşılandı.

Parti Binası’nda Milletvekilleri, İlçe Başkanı ve teşkilat mensupları ile bir araya gelen Murat KURUM, Türkiye genelinde yaptıkları yoğun çalışmalar hakkında kısa bilgiler verdi. “Kartal’ın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın yetkisindeki imar problemlerinin çözümü için, İlçe teşkilatı ve yerel makamlarla sürekli istişare halinde gereken çalışmaları yaptıklarını” belirten Bakan Kurum “Bundan sonra da halkımızla iç içe her şeyin daima daha iyisini yapmaya gayret edeceğiz” dedi.

AK Parti Kartal ilçe başkanı Ebubekir TAŞYÜREK; “Kartal halkı adına gerek Orhantepe de devam eden ve bütün Türkiye’ye örnek olan yerinde dönüşüm çalışmaları ve gerekse bugün açıkladığınız Taşocakları mevkinde yapılacak Millet Bahçesi Projesi için çok teşekkür ederiz.”dedi.

Konuşmaların ardından Gaziosmanpaşa’daki çalışmalarına katılmak üzere AK Parti Kartal İlçe Başkanlığı’ndan ayrıldı.

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.