BAKAN SOYLU KAĞITHANE 'DE - Ailenizin Gazetesi
banner

BAKAN SOYLU KAĞITHANE ‘DE

BAKAN SOYLU AFET VE ACİL DURUM YÖNETİM MERKEZİ’NİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kağıthane Belediyesi tarafından inşa edilen Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi. Merkez, Kağıthane Belediyesi..

BAKAN SOYLU KAĞITHANE ‘DE
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

BAKAN SOYLU AFET VE ACİL DURUM YÖNETİM MERKEZİ’NİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kağıthane Belediyesi tarafından inşa edilen Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.
Merkez, Kağıthane Belediyesi tarafından deprem başta olmak üzere olası afetlere karşı hızlı ve etkin mücadele vermek ve Kağıthane’yi depreme hazır bir ilçe haline getirmek amacıyla kuruldu.
Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin Bakan Soylu’ya Yönetim Merkezi ile ilgili bilgi verdi. Eyüp Sultan Caddesi üzerinde 2.000 m2 alanda inşa edilen Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi, 90 ayrı noktayı 400 kamerayla izleyebilecek.Afet anı ve sonrasında haberleşme ve müdahale konularında önemli görevler üstlenecek Merkez, son teknoloji ekipmanlarla donatıldı.
Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi’nin Kağıthane’ye hayırlı olmasını dileyen Bakan Soylu, çalışmalarından ötürü Başkan Öztekin’i tebrik etti. Bakan Soylu Merkez’in açılış kurdelesini; Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, AFAD Başkanı Yunus Sezer ve davetlilerle birlikte kesti.
Bakan Soylu ve beraberindekiler daha sonra Merkez’deki birimleri tek tek inceleyerek çalışmaları yerinde gözlemledi.

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.