Bakırköy Belediyesi Zabıtaları Nobel Expo Fuarını bastı - Ailenizin Gazetesi
banner

Bakırköy Belediyesi Zabıtaları Nobel Expo Fuarını bastı

İstanbul Gazetem Bakırköy ekibimize haber geldiğinde ilk önce bizde inannamadık. Fuar alanında yapılan tabela reklam ölçümleri için Bakırköy Belediyesi Zabıta ekipleri fuar alanında duyumu geldiğinde. Bakırköy Belediyesi Zabıtaları Nobel Expo..

Bakırköy Belediyesi Zabıtaları Nobel Expo Fuarını bastı
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

İstanbul Gazetem Bakırköy ekibimize haber geldiğinde ilk önce bizde inannamadık. Fuar alanında yapılan tabela reklam ölçümleri için Bakırköy Belediyesi Zabıta ekipleri fuar alanında duyumu geldiğinde.

Bakırköy Belediyesi Zabıtaları Nobel Expo Fuarını bastı

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu ne diyecek? 

Bakırköy Belediyesi Zabıtaları Dünyaca ünlü Nobel Expo Fuarına girdi. İçeride bulunan katılımcılar şaşkına döndü. Ne oluyor anlam veremediler.  Fuar Başkanı Erhan Çelik zabıtalarla bir müddet konuştu. Fakat anlaşma sağlanamadı.  Alınan haberlere göre Bakırköy Belediye zabıta ekipleri geçtiğimiz aylarda yine aynı uygulamayı yaptı. Peki Neden? Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu bir açıklama yapacak mı?

 

ZABITA EKİPLERİ METRE İLE DOLAŞTI 

İçeride ziyaretçilerin ve katılımcıların olduğu anda ölçüm yapmaya gelen zabıta ekiplerine şaşkın bakışlarla yerli ve yabancı turistlerde tepki gösterdi. İddialara göre ziyaretçiler bu görüntü karşısında salonu terk ettiler.

İSTANBUL GAZETEM BAKIRKÖY 

 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.