Başkan Akpolat Yabancı Misyon Temsilcileriyle Buluştu! - İstanbul'un Gazetesi

Başkan Akpolat Yabancı Misyon Temsilcileriyle Buluştu!

Başkan Akpolat Yabancı Misyon Temsilcileriyle Buluştu!   Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, belediyemizin gerçekleştirdiği Beşiktaş Uluslararası Toplantısı (Beşiktaş International Meeting 22) kapsamında İstanbul’da görevli Başkonsolos ve diplomatik misyon temsilcileriyle kahvaltıda bir araya..

Başkan Akpolat Yabancı Misyon Temsilcileriyle Buluştu!
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Başkan Akpolat Yabancı Misyon Temsilcileriyle Buluştu!

 

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, belediyemizin gerçekleştirdiği Beşiktaş Uluslararası Toplantısı (Beşiktaş International Meeting 22) kapsamında İstanbul’da görevli Başkonsolos ve diplomatik misyon temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi. Belediyemizin icraat ve hizmetlerini anlatan Akpolat, Mayıs ve Haziran aylarında gerçekleştirilecek ve Türkiye’de bir ilk olacak olan “Uluslararası Beşiktaş Festivali”nin müjdesini verdi.

Başkan Akpolat, Beşiktaş Uluslararası Toplantısı’nda yaptığı konuşmada “Açık Mikrofon – Mahalle Buluşmaları” etkinliklerinden “ÖğrenciYE” projesine, “Kadın Dayanışma ve Yaşam Merkezi”nden “Semt Kart” uygulamasına belediyemizin hayata geçirdiği projeler hakkında misafirlerini bilgilendirdi ve yabancı misyon temsilcilerini “Uluslararası Beşiktaş Festivali”nin paydaşı olmaya davet etti. Beşiktaş’ın ve Türkiye’nin 2022 yılından itibaren dünya çapında bir festivali olacağını vurgulayan Akpolat, şunları söyledi:

“2022 yılı kültür sanat planlaması dâhilinde yıllık etkinliklerimizi belirledik. Türkiye’de ilk defa bu çeşitlilikte gerçekleşecek ve sürdürülebilir olmasını hedeflediğimiz bir kent festivali geleneğini ülkemize ve Beşiktaşımıza kazandırmak istiyoruz. Bu festivalin BJK’dan sonra Beşiktaş’ın en büyük markası olmasını istiyoruz. Beşiktaş’ı bir sanat eseri haline getireceğiz. Sizlerin festivale katacağınız kültür sanat değerleriniz bizim için çok önemli. Bu festivali Beşiktaş’ın dünyaya açılan ikinci markası olarak sizlerle birlikte yapmak istiyoruz. Sizlerden de festivalimize katkı sunmanızı bekliyorum. Bu anlamda tüm konsolosları ve ülkelerindeki kültür temsilcilerini, festivalin paydaşı olmaya davet ediyorum.”

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.