Başkan Rıza Akpolat'lı Beşiktaş, Bayburt'ta - İstanbul'un Gazetesi

Başkan Rıza Akpolat’lı Beşiktaş, Bayburt’ta

Başkan Rıza Akpolat’lı Beşiktaş, Bayburt’ta

Başkan Rıza Akpolat’lı Beşiktaş, Bayburt’ta
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Başkan Rıza Akpolat’lı Beşiktaş, Bayburt’ta

2019 Yerel seçimlerinde göreve gelen Başkan Rıza Akpolat verdiği sözleri yerine getirmeye devam ediyor. Seçim döneminde seçimden sonra başkanlık görevinde her zaman halkın yanında olan Başkan Rıza Akpolat Bayburt’ta.

 

RIZA AKPOLAT’LI BEŞİKTAŞ BAYBURT’TA 

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Beşiktaş Belediye meclisinde aldığı tüm kararların arkasında durmaya devam ediyor. Sokak isimleri İBB Meclisinden dönse bile, yol ve cadde yapımlarında tarihi eserler engellese bile, pandemi döneminde hastalansa dahi kararları uygulayan Başkan Rıza Akpolat, meclisde onaylanan kardeş ilçelere hizmet götürmeye devam ediyor.

 

CHP Beşiktaş Meclis Üyesi Fahrettin Çırak Bayburt gezisinde verdiği sosyal medya fotoğrafında güzel bir ayrıntıyı “İstanbul Gazetem” gazetemizin yazı işleri müdürü Zuhal Taşkın fark etti .

Fotoğraf Bayburt’ta çekildiği gerçek. Fotoshop değil. Fakat üstte gölgelendirme için kullanılan tente “Beşiktaş Belediyesi” hizmetiydi. İşte bu fotoğraf bizlere ” Başkan Rıza Akpolat’lı Beşiktaş, Bayburt’ta başlığını yazdırdı.

İstanbul Gazetem ailesi olarak emeği geçen Başkanımız Rıza akpolat ve tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ederiz. 

İSTANBUL GAZETEM AİLENİZİN GAZETESİ

RIZA AKPOLAT KİMDİR?

Rıza Akpolat, 1982 yılında İstanbul’da doğdu.

İdeal bir toplum ve güzel kentler için, yani güzel bir Türkiye için siyaseti hep önemsedi. Gençlik yıllarından itibaren hem aktif olarak siyasetin içinde yer aldı, hem de lisans eğitimini bu alanda tamamladı. Sakarya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nü bitirdi. Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisans eğitimine başladı. Avrupa Birliği Uzmanı olarak yurt içinde ve yurt dışında birçok konferansa katıldı.

Bu süreçte CHP Gençlik Kollarında yöneticilik, İlçe Başkan Yardımcılığı ve İlçe Başkanlığı görevlerinden sonra İl Başkan Vekilliği görevlerinde bulundu. 7 Haziran 2015 seçimlerinde ön seçimle milletvekili adayı oldu. Aktif iş hayatına eğitim, danışmanlık ve yapı sektörlerinde faaliyet gösteren şirketi ile devam etti.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonucunda %73’lük rekor oyla Beşiktaş Belediye Başkanlığına seçilen Rıza Akpolat evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

 

 

BEŞİKTAŞ BELEDİYE HİZMETLERİ 

 

 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.