BELEDİYELER Genel

BAŞKAN YAZICI, BÜYÜKELÇİLERE MEHMET AKİF’İN ŞİİRİYLE CEVAP VERDİ

BAŞKAN YAZICI, BÜYÜKELÇİLERE MEHMET AKİF’İN ŞİİRİYLE CEVAP VERDİ Son Dakika , Tuzla Haberleri ; Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Osman Kavala için ortak bildiri yayınlayan ve bugün geri adım..

BAŞKAN YAZICI, BÜYÜKELÇİLERE MEHMET AKİF’İN ŞİİRİYLE CEVAP VERDİ

BAŞKAN YAZICI, BÜYÜKELÇİLERE MEHMET AKİF’İN ŞİİRİYLE CEVAP VERDİ

Son Dakika , Tuzla Haberleri ; Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Osman Kavala için ortak bildiri yayınlayan ve bugün geri adım atan 10 büyükelçiye Mehmet Akif Ersoy’un sözleri ile cevap verdi.

Başkan Yazıcı, yaptığı açıklamada, “Yumuşak başlı isek, kim dedi uysal koyunuz. Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum” dedi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, 10 ülkenin Ankara büyükelçisinin yaptığı, Osman Kavala’nın serbest bırakılması çağrısı ve bugün yaptıkları geri adım bildirisi için sert açıklamalarda bulundu. Başkan Yazıcı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 10 büyükelçiye Mehmet Akif Ersoy’un sözleri ile seslendi. Başkan Yazıcı,” Ülkemizin içişlerine ve egemenlik haklarına hadsizce müdahil olmaya çalışan 10 büyükelçiye Sn. Cumhurbaşkanımız güçlü ve kararlı duruşuyla en net cevabı vermiştir. Akif’in de dediği gibi: Yumuşak başlı isek, kim dedi uysal koyunuz. Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunumuz” ifadelerini kullandı.

Bizi Paylaşır Mısın?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL