BELEDİYELER Genel

BAYBURT ÜÇ YİĞİDİ KUCAKLADI İmamoğlu, Zeybek, Akpolat

BAYBURT ÜÇ YİĞİDİ KUCAKLADI İmamoğlu, Zeybek, Akpolat İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Bayburt ziyaretinde İstanbul Siyasetinin yakından takip ettiği isimlerde vardı. Öncelikle Bayburtlu ve Bayburt sevdası ile bilinen CHP Beşiktaş Meclis..

BAYBURT ÜÇ YİĞİDİ KUCAKLADI İmamoğlu, Zeybek, Akpolat

BAYBURT ÜÇ YİĞİDİ KUCAKLADI İmamoğlu, Zeybek, Akpolat

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Bayburt ziyaretinde İstanbul Siyasetinin yakından takip ettiği isimlerde vardı.

Öncelikle Bayburtlu ve Bayburt sevdası ile bilinen CHP Beşiktaş Meclis Üyesi Fahrettin Çırak hemşerileriyle buluşmanın mutluluğunu yaşıyordu. Bir önceki ziyaretinde esnaf ve halkın sevgisinin onun ismini Bayburt ile eş anılması için yeterli oldu.

Erzincanlı Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ; Erzurum, Erzincan, Gümüşhane ve Bayburt illerimizde sevilen başkan olarak Bayburlu vatandaşlarımızın ilgisiyle bir kez daha taçlandırmayı başardı. Özellikle Z kuşağı eğitime öncelik veren Başkan Rıza Akpolat’a büyük ilgi gösterdi.

CHP İstanbul Milletvekili Bayburtlu Gökan Zeybek ‘de  İBB Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte Bayburt’taydı.

Bayburt doğumlu olan Zeybek hemşerilerinin büyük ilgisi ile karşılaştı. Milletvekilliği sonrası dahi memleketinden kopmayan vekile halkın sevgi ve saygısı net olarak görülüyordu. Tokalaşarak sohbetlere devam eden Zeybek ‘de bu güzel ilgiden çok memnun bir şekilde ziyarete devam etti.

Bayburt’ta kelimenin tam anlamıyla izdiham yaşandı. fakat bu çok daha farklı bir duygunun izdihamıydı. Sevgi , Saygı, Birlik Beraberlik içinde #herşeyçokgüzelolacak izdihamı.

Yaşanan yoğun ilgi nedeniyle, esnaf ziyaretlerini gerçekleştiremeyen İmamoğlu, kent meydanında düzenlenmesi planlanan değerlendirme konuşmasını, etrafını çeviren Bayburtluların arasında yaptı.

İmamoğlu, “Ülkemizin yakın geleceğinde herkesin adaleti hissettiği, hukuku hissettiği, birbirini sevdiği, birbirini saydığı, çocuklarımızın geleceğe umutla baktığı, gençlerimizin iyi eğitim aldığı ve iş imkanı bulduğu bir ülke olmayı hep beraber başaracağız. Unutmayın ki, şu duyguyu aklınızdan çıkartmayın ki; her şey çok güzel olacak” dedi.

haberin devamı gelecek …..İSTANBUL GAZETEM / VAROL KISA (Ailenizin Gazetecisi) 

Bizi Paylaşır Mısın?

YORUMLAR (1)

  1. Hacı Dursun Yaşaroğlu diyorki:

    Bayburt Helal olsun.Başta Bayburt Vakfı Bayburt Dernekler Birliği Bayburt Federasyonu Sayın Bsk ve Genel Bsk Bayburt Muhtarlar STK ve esnaf öğrenciler çiftçilerimiz esnaflarımız Bayburt görev yapan kamu görevlileri Polislerimiz Jandarma kolluk kuvvetlerimiz ve tüm Bayburt Halkımıza misafir Perver tavır ve davranışlarından dolayı.24.Dönem CHP Bayburt Milletvekili A.Hacı Dursun Yaşaroğlu Olarak Teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz.Allaha Eman Olunuz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL