Bayrampaşa’dan Edirne’ye kültür gezileri  - Ailenizin Gazetesi
banner

Bayrampaşa’dan Edirne’ye kültür gezileri 

Çanakkale, Bilecik, Edirne

Bayrampaşa’dan Edirne’ye kültür gezileri 
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Bayrampaşa’dan Edirne’ye kültür gezileri 

Bayrampaşa Belediyesi’nin toplam 4 ili kapsayan şehir dışı kültür gezileri devam ediyorÇanakkale ve Bilecik gezilerinin ardından şimdi de Edirne gezisinin startı verildi. Edirne’den sonra Bursa’ya geziler düzenlenmesi planlanıyor. Geziye katılmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi web sayfasından online başvuruda bulunması gerekiyor. 

Bayrampaşa Belediyesi, İstanbul içi kültür gezilerinin şimdi de vatandaşları Çanakkale, Bilecik, Edirne ve Bursa’yı kapsayan keyifli bir kültür yolculuğuna çıkarıyor… Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen Çanakkale ile Bilecik gezileri sona erdi ve Edirne gezisinin startı verildi. Kültür gezilerinin Edirne’den sonra Bursa ile devam ettirilmesi planlanıyor. Geziye katılmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi web sayfasından online başvuruda bulunması gerekiyor. 

Edirne gezisi kapsamında, alanında uzman rehberler eşliğinde, Selimiye Camii, Saray İçi, Burmalı (Üç Şerefeli) Camii, Eski (Ulu) Camii, Meriç Köprüsü ve Karaağaç Tren İstasyonu ziyaret edilebiliyor. 

Öte yandan geziye katılan vatandaşlara belediye tarafından öğle yemeği veriliyor ve çeşitli ikramlar yapılıyor. 

İSTANBUL GAZETEM / BURCU HİÇYILMAZLAR 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.