BENİM GÖZÜMDEN ŞİŞLİ - Ailenizin Gazetesi
banner

BENİM GÖZÜMDEN ŞİŞLİ

“BENİM GÖZÜMDEN ŞİŞLİ” FOTOĞRAF ATÖLYELERİ BAŞLIYOR   Şişli Belediyesi , Sony Türkiye iş birliğinde“ Benim Gözümden Şişli” adıyla çeşitli fotoğraf atölyeleri düzenliyor. Atölyeler; 26 Mart-8 Mayıs tarihleri arasında Şişli Belediyesi..

BENİM GÖZÜMDEN ŞİŞLİ
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

“BENİM GÖZÜMDEN ŞİŞLİ” FOTOĞRAF ATÖLYELERİ BAŞLIYOR

 

Şişli Belediyesi , Sony Türkiye iş birliğinde“ Benim Gözümden Şişli” adıyla çeşitli fotoğraf atölyeleri düzenliyor. Atölyeler; 26 Mart-8 Mayıs tarihleri arasında Şişli Belediyesi Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’nde gerçekleştirilecek.

 

 

Kurtuluş’ta samimiyet, Bomonti’de sanat, Maçka’da arkadaşlık, Nişantaşı’nda aldırmadan yürüyen bir kadın, Kuştepe’de dans eden çocuklar… Şişli’nin daha milyonlarca anlamlı karesi fotoğraf tutkunlarını bekliyor.

Şişli Belediyesi, Sony Türkiye ile yaptığı iş birliği sonucu; “Benim Gözümden Şişli” adıyla çeşitli fotoğraf ve video atölyeleri düzenliyor. 26 Mart-8 Mayıs tarihleri arasında Şişli Belediyesi Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’nde gerçekleştirilecek atölyelerin katılımcıları, kendi kadrajlarını, bakışlarını ve yaratıcılıklarını konuşturacak.

Temel fotoğrafçılık, seyahat fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı ve temel video/vlog konularında düzenlenecek atölyelere katılım ücretsiz olacak.

Atölyeler ile ilgili detaylar, Şişli Belediyesi sosyal medya hesaplarından paylaşılacak. Bunun dışında 444 31 12 numaralı Komşu Masa üzerinden de kayıtlar alınacak.

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.