BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ - İstanbul'un Gazetesi

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ’NE DİKKAT ÇEKTİ

Beşiktaş Belediyesi ve Let’s Do It! hareketi iş birliğiyle düzenlenen etkinlik kapsamında bir araya gelen gönüllüler Beşiktaş’ta çöp topladı. Dünya Temizlik Günü adına gerçekleştirilen projeye özellikle gençler yoğun ilgi gösterdi. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Daha çevreci bir kent ve yaşam adına Beşiktaş Belediyesi olarak böyle farkındalık yaratan projelere imza atmaya devam edeceklerini belirtti.

Beşiktaş Belediyesi, daha temiz bir dünya için çalışmalar yapan küresel çevre hareketi Let’s Do It! ile birlikte Dünya Temizlik Günü’ne dikkat çekmek için bir etkinlik düzenledi. Etkinlik kapsamında çok sayıda gönüllü cumartesi günü saat 10.00’da Beşiktaş sahil ve Köyiçi’nde bir araya gelerek çöp topladı. Özellikle gençlerin etkinliğe yoğun ilgi göstermesi dikkat çekti. Let’s Do It! Beşiktaş İlçe Temsilcisi Maide Kaba ise konuya ilişkin yaptığı açıklamada Beşiktaş Belediyesi’ne sundukları imkanlardan dolayı teşekkürlerini ileterek,

Etkinliğimize beklediğimizden de yoğun bir ilgi gösterildi. Okullarımız, STK’larımız ve diğer bazı kuruluşların projemize duyarsız kalmayıp destek sunması çok sevindirici.”ifadelerini kullandı.

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.