Beşiktaş Rizeliler Derneği'nin Açılışı Gerçekleştirildi! - Ailenizin Gazetesi
banner

Beşiktaş Rizeliler Derneği’nin Açılışı Gerçekleştirildi!

Beşiktaş Rizeliler Derneği’nin Açılışı Gerçekleştirildi!

Beşiktaş Rizeliler Derneği’nin Açılışı Gerçekleştirildi!
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Beşiktaş Rizeliler Derneği’nin Açılışı Gerçekleştirildi!

Rizeli Beşiktaşlıların İstanbul’un Beşiktaş semtinde kurmuş olduğu derneğin açılışı bugün gerçekleştirildi. Büyük kalabalığa sahne olan açılışta birçok önemli ismin yer alması gözden kaçmadı. Bugün yapılan açılışta Dernek Başkanı Ahmet Koç ve Yönetim kurulu üyelerini sevenleri yalnız bırakmadı.

Beşiktaş Kaymakamı Sn. Önder BAKAN,

CHP Milletvekili Akif Hamzaçebi,

RİDEVA Başkanı Recep Albayrak, RİDEF Başkanı Hasan Başça, RİMER Başkanı Ergün Koçak, Çamlıca Cami Vakfı Başkanı Ergin Külünk, Üsküdar Anadolu Spor Kulübü Başkanı Kadir Birinci, Kalkandere Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Hasan Demirkaya, Ardeşenliler Derneği Genel Sekreteri İhsan Yarıcı, Gündoğdu Dernekler Birliği Başkanı Mustafa Yılmaz, Şişli Rizeliler Dernek Başkanı İrfan Güner, Esenler Rizeliler Dernek Başkanı Süleyman Kahveci,   katılım sağladı.

CHP Beşiktaş Meclis Üyesi Fahrettin Çırak,

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Beşiktaş Belediyesi Meclis Üyesi Ferhunde Şirin,  CHP Beşiktaş Meclis Üyesi Turan Yel, DEVA Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Rıza İmamoğlu, Özgürlük ve Dayanışma Partisi Üyesi Alper Taş, CHP Rize’den Kenan Bıyık, Şişli Belediyesi Meclis Başkanvekili Çetin Keçeli, MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, CHP Beşiktaş İlçe Başkanı Gözde Fil ve yönetim kurulu üyeleri, İyi Parti İlçe Başkanı Tuncay Buruşuk ve yönetim kurulu üyeleri, Şişli İyi Parti İlçe Başkanı Ahmet Ünal ve yönetim kurulu üyeleri,

Ak parti ilçe Başkanı Yıldırım Turan ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ali Külünk ve Fehmi Tunç Özgüler, DEVA Partisi Maltepe İlçe Başkanı Hakan Ağaoğlu,  CHP Rize Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Diler, Eyüp sultan Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Tüysüz,  Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyesi Nejla Kotil, Ülkü Ocakları Başkanı Saffet Demirbaş, Deva Partisi il yöneticileri ve Maltepe İlçe Başkanı Hakan Ağaoğlu, açılışa katılanlar arasında yer aldı.

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.