Beşiktaş'ta Aşık Veysel Anılıyor - Ailenizin Gazetesi
banner

Beşiktaş’ta Aşık Veysel Anılıyor

Âşık Veysel’i Anma Konseri: “O Karanlıkta Bir Işık” Belediyemiz, 21 Mart 1973 tarihinde hayatını kaybeden Büyük Halk Ozanı Âşık Veysel Şatıroğlu’nun ölüm yıl dönümü kapsamında Beşiktaş’ta anma konseri düzenliyor. Türk..

Beşiktaş’ta Aşık Veysel Anılıyor
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Âşık Veysel’i Anma Konseri: “O Karanlıkta Bir Işık”

Belediyemiz, 21 Mart 1973 tarihinde hayatını kaybeden Büyük Halk Ozanı Âşık Veysel Şatıroğlu’nun ölüm yıl dönümü kapsamında Beşiktaş’ta anma konseri düzenliyor.

Türk Halk Müziği’nin önde gelen isimlerinden Cengiz Özkan ve genç kuşağın en önemli kadın halk müziği sanatçılarından Özge Çam Doğan anma programı çerçevesinde Akatlar Kültür Merkezi sahnesinde olacak. Âşık Veysel’in eserleriyle anılacağı konserde onun engin dünya görüşü ve aynı zamanda bilgece yaşamından kesitlerin anlatılacağı sohbet bölümleri de yer alacak. Konserin sunumu ve moderatörlüğünü ise Başak İkiz yapacak.

Bu anlamlı ve müzik dolu akşama tüm komşularımız davetlidir. Biletlerinizi konserden bir gün önce kültür merkezlerimizden ve Levent Hizmet Binası’nda yer alan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzden ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

Tarih: 26 Mart 2022 Cumartesi
Saat: 20.00
Yer: Akatlar Kültür Merkezi
Adres: Akat Mah. Zeytinoğlu Cad. No:16 Beşiktaş

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.