Beyazıt Öztürk (Beyaz) "Bugün susarsanız, yarın konuşacak bir vatanımız olmayacak. Artık ben de buradayım." - Ailenizin Gazetesi
banner

Beyazıt Öztürk (Beyaz) “Bugün susarsanız, yarın konuşacak bir vatanımız olmayacak. Artık ben de buradayım.”

İstanbul Gazetem sosyal medya paylaşımlarını takip ediyor.  Bugün ünlü yıldız Beyaz attığı twetle dikkatimizi çekti.  Sanat ve sanatçının gündem olaylarına sessiz kalmadığı ülkemizde bir yeni oluşum başladı hecdeklerde  #artıkbendeburadayım  bugün..

Beyazıt Öztürk (Beyaz) “Bugün susarsanız, yarın konuşacak bir vatanımız olmayacak. Artık ben de buradayım.”
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

İstanbul Gazetem sosyal medya paylaşımlarını takip ediyor.  Bugün ünlü yıldız Beyaz attığı twetle dikkatimizi çekti.  Sanat ve sanatçının gündem olaylarına sessiz kalmadığı ülkemizde bir yeni oluşum başladı hecdeklerde  #artıkbendeburadayım  bugün konu başlığımız oldu.

 

BEYAZIT ÖZTÜRK (BEYAZ) 

Beyaz Show ile hayatımıza uzun yıllardır misafir olan Beyazıt Öztürk (Beyaz)  Twitter paylaşımında gündem ile açıklama yaparken çok güzel birde slogan çıkarttı. İşte o paylaşım ve sözleri.

“Son dönemde ülkemizde yaşanan sessiz istilaya sessiz kalmak istemedim. Yurdumuzun istikameti Atatürk ilke ve inkılapları ile ters düşmektedir. İsteğim, aydın kişilerin artık konuşmaya başlamasıdır. Bugün susarsanız, yarın konuşacak bir vatanımız olmayacak. Artık ben de buradayım.”

#artıkbendeburadayım

 

İstanbul Gazetem Sosyal Medya 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.