BTP, kurucusu Prof. Dr. Haydar Baş’ı anıyor "14 Nisan 2020" - İstanbul'un Gazetesi

BTP, kurucusu Prof. Dr. Haydar Baş’ı anıyor “14 Nisan 2020”

14 Nisan, 2. Vefat yıldönümü…BTP, kurucusu Prof. Dr. Haydar Baş’ı anıyor Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) 14 Nisan 2020’de vefat eden kurucusu Prof. Dr. Haydar Baş’ı anıyor.11- 17 Nisan haftasını Haydar..

BTP, kurucusu Prof. Dr. Haydar Baş’ı anıyor  “14 Nisan 2020”
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

14 Nisan, 2. Vefat yıldönümü…BTP, kurucusu Prof. Dr. Haydar Baş’ı anıyor

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) 14 Nisan 2020’de vefat eden kurucusu Prof. Dr. Haydar Baş’ı anıyor.11- 17 Nisan haftasını Haydar Baş’ı anma haftası ilan eden BTP, 14 Nisan günü tüm Türkiye’de ve yurt dışında aynı anda programlar düzenleyecek.Bu kapsamda başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bir çok ili ‘Vefatının ikinci yılında kurucumuz, ebedi genel başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş’ı özlemle ve rahmetle anıyoruz” ilanlarıyla donatıldı.Kabri başında hatim ve dualar okunacakKonuyla ilgili olarak partiden yapılan bilgilendirmede, “14 Nisan’da Trabzon Akçaabat´taki kabri başında hatim ve dualarla anılacak olan Haydar Baş hocamız için aynı gün bütün illerde ve yurtdışında anma programları organize edilerek, yüzbinlerce seveni ile bir araya geleceğiz. Genel Başkanımız İstanbul’da düzenlenecek olan anma programına katılarak kapanış konuşmasını yapacak. Ayrıca yine Genel Başkanımız riyasetinde hazırlanan Prof. Dr. Haydar Baş sinevizyonu da tüm illerle beraber İstanbul’da da yayınlanacak. Birçok televizyon kanalından canlı olarak yayınlanacak olan bu programlara tüm yurttaşlarımız davetlidir” denildi.İstanbul’daki programa BTP lideri de katılacakTüm kentlerde 14 Nisan Perşembe günü iftardan sonra başlayacak anma programlarının İstanbul ayağına BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş da katılacak.Fatih İBB Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan program saat 20:30’da başlayacak.Prof. Dr. Haydar Baş Kültür ve Sanat YarışmasıBağımsız Türkiye Partisi, anma etkinlikleri kapsamında Prof. Dr. Haydar Baş Kültür ve Sanat Yarışması da organize etti.Mektup, şiir ve resim alanlarında yapılan yarışmada dereceye girenlerin ödüllendirileceği açıklandı.

 

İSTANBUL GAZETEM / VAROL KISA

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.