Büyükçekmece Başkanı Hasan Akgün'den Yeni eğitim dönemi Mesajı - İstanbul'un Gazetesi

Büyükçekmece Başkanı Hasan Akgün’den Yeni eğitim dönemi Mesajı

Başkan Akgün: Çağdaş bir geleceğe açılan kapının anahtarı eğitimdir!

Büyükçekmece Başkanı Hasan Akgün’den Yeni eğitim dönemi Mesajı
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Başkan Akgün: Çağdaş bir geleceğe açılan kapının anahtarı eğitimdir!

 

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Sevgili öğrenciler, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet yaşaması, ülkemizin çağdaş medeniyetler düzeyine ulaşabilmesi için Atatürk’ün yolundan, bilimin ışından ayrılmayın” dedi.

 

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, 2022 -2023 Eğitim Öğretim yılının açılışına yönelik olarak yayımladığı mesajında, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada önceliğinin eğitim olacağını belirterek; “Yeni eğitim ve öğretim döneminde bütün öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Resim önizlemesi
HASAN AKGÜN, YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

“Cumhuriyetimizin 100’üncü şan ve şeref yılını kutlayacağız”

 

Başkan Akgün, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Sevgili öğretmenlerimiz, velilerimiz ve öğrencilerimiz; uzun bir yaz tatilinin ardından yeni Eğitim-Öğretim Yılı’nın başlayacak olmasının mutluluk ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Çocuklarımız ve gençlerimiz ülkemizin geleceği, yarınlarıdır. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de işaret ettiği muasır medeniyetler seviyesine ulaşmanın yolu eğitimden geçer. Eğitim ve öğretim; bireyin tüm yaşamı boyunca gereksinim duyduğu bilgi, beceri, tutum ve davranışların kazandırıldığı, zeka ve yeteneklerinin ortaya çıkarılarak geliştirildiği önemli bir süreçtir. Bilgiye ulaşmanın yollarını araştıran, bilgiyi paylaşabilen, teknolojiyi üretebilen ve insanlığın yararına kullanabilen başarılı bir nesil yetiştirmek, eğitim ve öğretime verilen önemle doğru orantılıdır. Çağdaş bir geleceğe açılan kapının anahtarı eğitimdir. Sevgili öğrenciler; gelecek yıl Cumhuriyetimizin 100’üncü şan ve şeref yılını kutlayacağız. Bu bilinçle, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet yaşaması, ülkemizin çağdaş medeniyetler düzeyine ulaşabilmesi için Atatürk’ün yolundan, bilimin ışından ayrılmayın. Bizler de, Büyükçekmece genelinde eğitim ve öğretimde arzu ettiğimiz hedefe ulaşabilmek için yaptığımız titiz çalışmaları kararlılıkla sürdüreceğiz. Sağlık ve başarı dolu bir eğitim öğretim dönemi geçirmenizi diliyor, gözlerinizden öpüyorum.”

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.