Büyükçekmece Gökkuşağı Dezavantajlılar İzcilik Kulübü öğrencileri mezun oldu - Ailenizin Gazetesi
banner

Büyükçekmece Gökkuşağı Dezavantajlılar İzcilik Kulübü öğrencileri mezun oldu

Dezavantajlı izcilerin mezuniyet sevinci Büyükçekmece Gökkuşağı Dezavantajlılar İzcilik Kulübü öğrencileri mezun oldu. Büyükçekmece Orhan Veli Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen mezuniyet töreninde Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Büyükçekmece Belediye Meclis Üyesi..

Büyükçekmece Gökkuşağı Dezavantajlılar İzcilik Kulübü öğrencileri mezun oldu
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Dezavantajlı izcilerin mezuniyet sevinci

Büyükçekmece Gökkuşağı Dezavantajlılar İzcilik Kulübü öğrencileri mezun oldu.

Büyükçekmece Orhan Veli Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen mezuniyet töreninde Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Büyükçekmece Belediye Meclis Üyesi Nevzat Sezen, Belediye Başkan Yardımcısı Adem Yazır, Başkan Danışmanı Reşit Oral, izci kulübü öğrencileri ve aileleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Keplerini havaya attılar

Büyükçekmece Gökkuşağı Dezavantajlılar İzcilik Kulübü Lideri Bedriye Yılmaz nezaretinde uzun bir eğitim dönemi sonunda mezun olmaya hak kazanan izciler, keplerini havaya atarak mezuniyetlerini kutladı. İzcilere mezuniyet belgelerini takdim eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, eğitmenleri ve öğrencileri tebrik ederek şunları söyledi: “Gökkuşağı Dezavantajlılar İzcilik Kulübü mezuniyet töreninde öğrencilerimizle bir araya geldik. Bu çocuklarımız kendilerine imkan tanındığı zaman neleri başarabildiklerini hepimize kanıtlamışlardı. Sporda, sanatta, eğitim ve öğretimde ortaya koydukları başarılı işlerinin yanı sıra Türkiye’nin ilk dezavantajlı izcileri olarak da farkındalık yarattılar. Kıymetli eğitmenlerimize teşekkür ediyor, öğrencilerimize başarı dolu bir hayat diliyorum.’’

 

 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.