Çağdaş Kadınlar Derneği, Bir çocukta sen güldür - Ailenizin Gazetesi
banner

Çağdaş Kadınlar Derneği, Bir çocukta sen güldür

İstanbul İli, Eyüpsultan İlçesinden bir ses yükseldi. Bu ses kendisi için değil “Kader Mahkumları” için oldu. Çağdaş Kadınlar Derneği Başkanı Sakine Sayar yayınladığı video ile İstanbul gazetem gazetesinin dikkatini çekti…

Çağdaş Kadınlar Derneği, Bir çocukta sen güldür
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

İstanbul İli, Eyüpsultan İlçesinden bir ses yükseldi. Bu ses kendisi için değil “Kader Mahkumları” için oldu. Çağdaş Kadınlar Derneği Başkanı Sakine Sayar yayınladığı video ile İstanbul gazetem gazetesinin dikkatini çekti. Neydi bu sesin amacı ?

Çağdaş Kadınlar Derneği yeni bir umut kampanyası başlattı. Özellikle İstanbul Merkezli olup, tüm türkiye’de yayılmasını istedikleri kampanyanın ismi “Bir çocukta sen güldür” .

BİR ÇOCUKTA SEN GÜLDÜR NEDİR? 

Silivri ve Bakırköy cezaevlerinde bulunan kadın mahkumların çocukları için 0-7 yaş arası çocuklar için boyama kitabı, pastel boya , oyuncak ve hikaye kitapları verecekler. Bu emeklerini duyurmak için “Bir çocukta sen güldür” diyerek sizlerden ;  Ambalajlı yeni ve kutulu hikaye kitapları, oyuncaklar, pastel boyaları ve boyama kitapları bekliyorlar.

Adres:  Atatürk Caddesi No:25 D:10 Eyüpsultan / İstanbul  Telefon Numarası 0543 938 61 83 

 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.