CHP Esenler İlçe Başkanı Ütebay "Esenler Belediye Başkanlığını unutan Tevfik Göksu" - Ailenizin Gazetesi
banner

CHP Esenler İlçe Başkanı Ütebay “Esenler Belediye Başkanlığını unutan Tevfik Göksu”

CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay sosyal medyasında “İBB ve İmamoğlu’na iftira atmaktan, Esenler Belediye Başkanlığını unutan M. Tevfik Göksu’nun vaatleri ve yapmadıkları” başlıklı videosunu yayınlarken, Esenler Belediyesini 13 yıldır..

CHP Esenler İlçe Başkanı Ütebay “Esenler Belediye Başkanlığını unutan Tevfik Göksu”
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay sosyal medyasında “İBB ve İmamoğlu’na iftira atmaktan, Esenler Belediye Başkanlığını unutan M. Tevfik Göksu’nun vaatleri ve yapmadıkları” başlıklı videosunu yayınlarken, Esenler Belediyesini 13 yıldır yöneten Başkan Göksu’ya sordu. Bunlar nerede?

CHP Esenler İlçe Başkanı Ütebebay “Esenler Belediye Başkanlığını unutan Tevfik Göksu”

Ütebay ” Sevgili dostlar, sevgili İstanbullular, Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik  Göksu bir yandaş kanala çıkarak değerli İstanbul belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu hakkında yalan yanlış iftiralarda bulundu. Ekrem Başkanı sorgularken onu yapmadın, bunu yapmadın dedi. ” diyerek başlattığı konuşmasında fırtınadan önceki sessizliği hatırlatıyordu. İzleyenler gelecek olan bombardımana hazırlıklı meraklı gözlerle izliyordu.

Sözlerine devam eden Ütebay ” Biz buradan 13 yıldır Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’ya buradan sormak istiyorum. Sen 13 yıldır Esenler’e ne yaptın?

-Adaylık sürecinde “Spor Köyü” yapacağım dediniz. Bu köy nerede?

-TemaPark yapacağım dediniz, Temapark nerede ?

-Tarihi Su Terazisi bakım onarım restorasyon çalışmaları neden yapılmadı?

-Engelliler için yapacağınıza söz verdiğiniz “Engelliler Kampüsü” nerede? Ne yaptınız 13 yıldır. Engelliler kampüsünü bırakın, Engelliler için bir tane engel kaldırmadınız.

-Alternatif yollar sözleri verdiniz. Nerede bu yollar?

-Yaşlılarımız önemli, Esenler’de çok sayıda yaşlılarımız var. Yaşlı Bakım Evi açacağız dediniz. Yaşlı Bakımevini neden açmadınız Sayın Göksu?

-AKPliler sarayı sever ama siz “Sivil toplum Sarayı” açacağız dediniz. Hani bu saray nerede?

-Bağımlı olan yurttaşlarımız için %100 Hayat Merkezi açacağız dediniz. Sayın Göksu nerede bunlar?

-Esenler ilçemizin 16 mahallesine 16 kreş sözü verdiniz bir tanesini bile yapmadınız.  ” diyen Ütebay sözlerini bitirirken asıl bombayı patlatıyordu. AK Partili Belediyelerin İBB ile olan hizmet anlayışını ortaya serdi.

ÜTEBAY  ” 13 Yıldır Esenler Belediye Başkanlığı olarak yaptığınız bir şey yok. Bugüne kadar 13 yıldır İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yaptıkları ile ayakta tutundunuz. Esenlerin öz kaynaklarıyla Esenlere hiç bir şey yapmadınız. Yaptığınız tek bir şey var ..! Yandaş Vakıflara yerler tahsis edip o yerlerde kendinize yandaş gençler yetiştirmek oldu. Artık yolun sonundasınız söylediğiniz yalanlar attığınız iftiralar halk tarafından gerçekçi bulunmuyor, size artık halk inanmıyor.  İlk seçimde halkımız size gerekli cevabı verecektir. ” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Esenler İlçesi hizmeti hak eden toprakları geniş bir ilçemizdir. İstanbul Gazetem gazetesi olarak Esenler halkının verilen sözlerin gerçekleşmediğini gördüğünde ilk seçimde sandıktan çıkartacağı ismi bizlerde merak ediyoruz.

Esenler haberleri için bizden ayrılmayın. Aylık Gazetemizi Belediye binalarından ve Siyasi Parti binalarından Ücretsiz Temin Edebilirsiniz.

 

 

 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.