CHP Kağıthane İlçe Başkanı Cihan İlim Yeşildağ çok sert sözler söyledi! - İstanbul'un Gazetesi

CHP Kağıthane İlçe Başkanı Cihan İlim Yeşildağ çok sert sözler söyledi!

CHP Kağıthane İlçe Başkanı Cihan İlim Yeşildağ, Kağıthane ilçesinin önemini ve nüfusun dağılımı ile ilgili bilgiler verdi.

CHP Kağıthane İlçe Başkanı Cihan İlim Yeşildağ çok sert sözler söyledi!
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

 “80 Günde Devr-i Alem” çalışmalarımız kapsamında CHP Kağıthane İlçe Başkanlığını ziyaret eden Kaftancıoğlu’nu,  İlçe yönetimi, Kadınkolları Başkanı ve Yönetimi, Gençlikkolları Başkanı ve Yönetimi , Mahalle Başkanları, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda örgüt üyesi karşıladı. Açılış konuşması İlçe Başkanı Cihan İlim Yeşildağ tarafından yapıldı.

CHP Kağıthane İlçe Başkanı Cihan İlim Yeşildağ çok sert sözler söyledi!

ÖBEK ve Aile Destekleri Sigortası’nın anlatıldığı toplantı öncesi açılış konuşması yapan CHP Kağıthane İlçe Başkanı Cihan İlim Yeşildağ, Kağıthane ilçesinin önemini ve nüfusun dağılımı ile ilgili bilgiler verdi. Daha sonra siyasi çalışmalara değinen Yeşildağ ” Kağıthane İlçemizin önemini çok iyi biliyoruz. Her seçimde biraz daha güçleniyoruz. En son seçimlerde görüldü ki halkımız CHP iktidarını istiyor. Halkımızın tamamına dokunuyor, istek ve şikayetlerini dinliyoruz. Kağıthane ilçemizin en büyük özelliği herkesin bildiği gibi önceden CHP yönetiminde olmasıdır. Şimdi artık yönetimi geri alma zamanı geldi. Unutmayın ki “Kağıthane’den geldiler, Kağıthane’den gidecekler” dedi.

Toplantı sonrası mahalle ziyaret edilerek vatandaşlarla toplantılar yapıldı. Aile Destekleri sigortası hakkında yurttaşlar bilgilendirildi. Dilek istek ve şikayetler dinlendi.

İstanbul Gazetem Kağıthane – Varol  Kısa 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.