CHP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANLIĞI "AYLIK BASIN TOPLANTISI" - Ailenizin Gazetesi
banner

CHP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANLIĞI “AYLIK BASIN TOPLANTISI”

CHP Üsküdar İlçe Başkanlığı aylık basın toplantılarının yenisini Haziran ayında gerçekleştirdi. Her toplantıda bir üst düzey yönetici katılım sağlıyor, meclis gündemi analiz ediliyor.   CHP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANLIĞI “AYLIK BASIN..

CHP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANLIĞI “AYLIK BASIN TOPLANTISI”
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

CHP Üsküdar İlçe Başkanlığı aylık basın toplantılarının yenisini Haziran ayında gerçekleştirdi. Her toplantıda bir üst düzey yönetici katılım sağlıyor, meclis gündemi analiz ediliyor.

 

CHP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANLIĞI “AYLIK BASIN TOPLANTISI”

10 Haziran 2022 tarihinde CHP Üsküdar İlçe Başkanlığı Merkez Binasında gerçekleşen aylık basın toplantısında ev sahipliğini CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen yaptı.

CHP İlçe Yönetim Kurul Üyeleri ve CHP Üsküdar Belediye Meclis Üyeleri  Nuray Kılıç, Ayça Betül Kını Mete ve Nasrettin Özkaya katılım sağladı.

Toplantıya Üsküdar Belediyesi Meclis toplantısı gündem maddelerinin analizi ile başlandı. CHP Üsküdar gurubunun maddelere hayır ve evet demelerini tek tek açıklandı. CHP Genel başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen yapılan çalışmalar hakkında basına bilgi verirken, İlçe Başkanı Suat Özçağdaş ilçe de bulunan 20 bin konutu bir hafta içerisinde ziyaret ettiklerini tüm Üsküdar ilçe sakinleri ile sorun ve sıkıntıları hakkında bilgi alışverişin de bulunduklarını dile getirdi.

Fotoğrafların çekilmesinden sonra toplantıya son verildi. temmuz ayı kurban Bayramı sebebiyle aylık buluşma Eylül 2022 tarihinde yapılacak.

İstanbul Gazetem Üsküdar 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.