Çoban Kim? Varol Kısa yazıyor..! - Ailenizin Gazetesi
banner

Çoban Kim? Varol Kısa yazıyor..!

Belediye başkanlarının başarılarını yazalım istedim. Öğle ya seçimler artık yavaş yavaş değil hızla yaklaşıyor. Her ne kadar kulislerde bir daha aday olmaz gözü ile bakılsa da , ben yine de..

Çoban Kim? Varol Kısa yazıyor..!
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Belediye başkanlarının başarılarını yazalım istedim. Öğle ya seçimler artık yavaş yavaş değil hızla yaklaşıyor. Her ne kadar kulislerde bir daha aday olmaz gözü ile bakılsa da , ben yine de görevimi yapıp Sarıyer halkını bilgilendirmek istedim.

Meclis de “Çoban” tartışmasını başlatan Sarıyer Belediye Başkanı şükrü Genç ve 3. döneminde 13 yıldır ne yapmadı bir bakalım istedim.

Öncelikle bilmenizi isterim ki; İstanbul Gazetem kurulduğu günden bugüne kadar tek tarafsız gazete olmayı başaran kuruluştur. İmtiyaz sahibi olduğum İstanbul Gazetem ekip arkadaşlarımda 23 ilçe de hizmet verirken aynı tarafsızlıkla başarıdan başarıya koşmaktadırlar.

İstanbul Gazetem  olarak belediyelerdeki yolsuzluk ve usulsüzlüklerin takipçisi olacağımızı daha önce birçok defa dile getirmiştik. Muhalif, yandaş demeden yolsuzluk, usulsüzlük gördüğümüz yerlerde bunları ifşa etmeye çekinmemiştik.

Bu haberimizde Sarıyer Belediye Başkanı ne yapmadı sizlere sıralamak istedim.

VAROL KISA YAZIYOR ..!

Sarıyer Belediye Başkanı şükrü Genç bir belediye binası yaptı, yıllardır onun arkasına sığınarak büyük başarı diye çarşaf çarşaf yayın yaptırdı. Keşke bir dışarı çıksa çoban demeden önce ilçeleri görse. Değerli okuyucularımız başta Büyükçekmece olmak üzere Eyüpsultan ilçelerine kadar onlarca belediye yeni belediye binası yaptı. Hiç biri her gün telviç pilavı gibi vatandaşının kafasına kakmadı.

ÇOBANLARIN MEYDANLARI DUDAK ISIRTIRKEN SARIYER’DE NE OLDU ..

Çoban dediği ilçelerden biri de Kağıthane ilçemizdi. Bir gün gidin ve merkez mahallesi meydan düzenlemelerini görün. Ben fotoğraf paylaşırdım. Fakat yok ordan çektin yok burdan çektin tartışmasına gerek vermeden buyurun siz gezin. Kağıthane Belediyesi meydan gezmenizden para almıyor. Gelin görün ki Sarıyer’de 13 yıldır meydan yapılamadı. Bir tek düzenleme gerçekleşmedi. Hatta meydan denen alana bir de plastik birşey kondu.

Detayları haberimizde tıkla izle ..!

BALIK PAZARI HAYAL OLDU 

Öyle ya Sarıyer çok üstün bir ilçe fakat yan komşusu Beşiktaş Belediyesi efsane “Balık Çarşısı”na sahipken Sarıyer’de halen bir Balık Pazarı olmaması ne kadar büyük başarı olsa gerek.

GENÇLER İÇİN ZAMAN KARA GÜN GİBİ SARIYER’DE 

13 kocaman yıl ve gençler için özel aktivite yerleri tam yıl boyunca yaşayacakları alanın olmadığı mega Sarıyer ve başarılı denen Şükrü Genç Başkan. Seçimler yaklaşırken tüm partilerin hedef kitlesi Z Kuşağı ve gençlere ne açıklama yapılacak elbette merak konusu olsa gerekir.

Daha çok yapmadıklarını sizlere köşe yazılarımda duyuracağım . Şimdi fazla vaktinizi almak istemem.

BU ARADA A8 İYİSİ NEDİR ?

Bunların hiç birini 13 yıldır yapamayan başarılı başkan Şükrü Genç en iyi şeyi araba almakla yapıyor ve övünüyor. Öyle ya yine mecliste “A8 den eskidi ” diye bahseden halkçı başkan kendisi değil mi?

NOT. Sarıyer bir gün uyanır. biz kalırız gelenler gider. Ailenizin Gazetecisi Varol Kısa yazdı..! 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.