Deborah James, Hayat Çok Kıymetli - Ailenizin Gazetesi
banner

Deborah James, Hayat Çok Kıymetli

Tedavi sürecini paylaşan You, Me and the Big C adlı podcast yayınında Deborah James hastalığıyla ilgili süreci değerlendirdi.  Hürriyet Gazetesi’nin haberine göre, Deborah James, podcast yayının son  yayın olduğunu bundan..

Deborah James, Hayat Çok Kıymetli
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Tedavi sürecini paylaşan You, Me and the Big C adlı podcast yayınında Deborah James hastalığıyla ilgili süreci değerlendirdi. 

Hürriyet Gazetesi’nin haberine göre, Deborah James, podcast yayının son  yayın olduğunu bundan böyle yayınlara katılmayacağını dile getirdi. Son Dansı adıyla yayınlanan podcast’te yapımcı Mike Holt ile konuşan Deborah James, hastalıkla mücadelesini  ve sosyal medyadan da paylaştığı bu mücadelenin diğer hastalara güç verdiğini söyledi.

 

Deborah James, Hayat Çok Kıymetli

 

Deborah James yayında  “Birbirimizi bir şekilde bir yerlerde dans ederken yine göreceğiz. Lütfen o zamana kadar hayatın keyfini çıkar. Çünkü hayat çok değerli. Şu anda tek istediğim biraz daha zaman, biraz daha yaşam” dedi.

Devamında ise “Ölmek istemiyorum. Çocuklarımın büyüdüklerini ve onların düğünlerini göremeyeceğim, çok sevdiğim hayatın bir parçası olamayacağım düşüncesini kafamdan atamıyorum. Cesur değilim, ben sadece başka seçeneği olmayan korkmuş bir kızım. Ama biliyorum ki; sahip olduğum, yaşadığım bu hayat için de müteşekkirim.” sözlerini sarfetti.

Deborah James,  daha  önce tıbbi olarak aktif tedavisinin sona erdiğini bundan böyle evde bakım uygulamasına geçileceğini söylemişti. Fakat bu konudaki görüşünü de değiştirdi  ve “Anne ve babamın Woking’deki evinde olmaya karar verdim” dedi. Konuşmasının devamında “Her zaman son nefesimi Londra’daki evimde vermek istemediğimi düşünürdüm. Bu bana doğru gelmiyor” dedi.

Deborah James, The Times gazetesine verdiği röportajda ise eşi Sebastian Bowen’a söylediklerini dile getirdi. “Ona sıkı talimatlar verdim. Onun devam etmesini istiyorum” dedi.

Diğer yandan Deborah James’in mücadelesi ve kanser araştırmaları için açtığı kampanyada toplanan 3 milyon sterlin İngiltere Prensi William ile eşi Kate Middleton’ın da dikkatini çekti. 

 

İSTANBUL GAZETEM YAŞAM 

 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.