Gelecek Partisi Sarıyer'e parti içi ziyaret! - Ailenizin Gazetesi
banner

Gelecek Partisi Sarıyer’e parti içi ziyaret!

Gelecek Partisi Sarıyer’e parti içi ziyaret!

Gelecek Partisi Sarıyer’e parti içi ziyaret!
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Gelecek Partisi Sarıyer’e parti içi ziyaret!

Gelecek Partisi Genel Merkez Teşkilat Komisyonu Başkan Yardımcısı Zeki Kılıç, Üsküdar İlçe Yönetim Kurulu üyesi Muhsin Kaya ve Ahmet Kaleli Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığını ziyaret etti.Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Erhan Vergili, yoğun iş temposundan arta kalan zamanını ziyaretlere ayırmaya özen gösteriyor.Başkan Vergili, sık sık çeşitli kurum, kuruluş ve kişiyi ziyaret ederken, kendisine de benzer şekilde ziyaretler oluyor. Başkan Vergili’nin son ziyaretçileri parti içerisinden oldu.Erhan Vergili, Gelecek Partisi olarak ülkenin geleceğine talip olduklarını ve bu uğurda yapılması gereken ne varsa yapmaya büyük özen gösterdiklerini söyledi.

“GÖNLÜMÜZ DE KAPIMIZ DA HERKESE AÇIK”

Herkesle iyi iletişim içinde olduklarını dile getiren Vergili, “Kapımız herkese açık. Çünkü biz bu milletin içinden çıktık. Milletin bir ferdiyiz. Ayrıca bu millete hizmet için siyasete soyunduk. Bizim tüm derdimiz onlar. O yüzden herkese kapımız açık.” dedi.Başkan Vergili, şimdi ise parti içinden önemli ziyaretçileri olduğunu aktararak, “Gelecek Partisi Genel Merkez Teşkilat Komisyonu Başkanımız sayın Yardımcısı Zeki Kılıç, Üsküdar İlçe Yönetim Kurulu üyesi Muhsin Kaya ve Ahmet Kaleli beyler bizleri şereflendirdiler. Bu nazik ziyaret için kendilerine çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.