GÖKAN ZEYBEK, BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL İLE BAYBURTLULAR DOSTLUK GECESİNDE BULUŞTU - Ailenizin Gazetesi
banner

GÖKAN ZEYBEK, BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL İLE BAYBURTLULAR DOSTLUK GECESİNDE BULUŞTU

GÖKAN ZEYBEK, BAŞKAN GÖKHAN YÜSEL İLE BAYBURTLULAR DOSTLUK GECESİNDE BULUŞTU Hep birlikte Bayburtlu olalım sloganı ile düzenlenen “Dostluk Gecesi” CHP İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek, Bayburt sevdası ile yakından takip ettiğimiz..

GÖKAN ZEYBEK, BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL İLE BAYBURTLULAR DOSTLUK GECESİNDE BULUŞTU
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

GÖKAN ZEYBEK, BAŞKAN GÖKHAN YÜSEL İLE BAYBURTLULAR DOSTLUK GECESİNDE BULUŞTU

Hep birlikte Bayburtlu olalım sloganı ile düzenlenen “Dostluk Gecesi” CHP İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek, Bayburt sevdası ile yakından takip ettiğimiz siyasetin sevilen ismi Beşiktaş Belediyesi Meclis Üyesi Fahrettin Çırak  ve Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in katılımı ile bir başka renkli geçti.

Katılımının yüksek olduğu gecede dernek temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve yoğun Bayburtlu hemşehrilerinin katıldığı birlik ve beraberlik teması ile eğlenceli saatler yaşandı.

 

DOSTLUK MECLİSİ TÜRKÜLÜ ŞARKILI EĞLENCE 

Ani bastıran kar yağışına rağmen Bayburtlu dostlar salonu doldurmuştu. Yöresel ve Geleneksel sanatçıların sahne aldığı gecede, günün önemini anlatıldığı konuşmalar gerçekleştirildi.  Yöresel eğlencelerde, düğün ve nişan törenlerinde olmazsa olmazımız davul zurna ile devam eden gecede Bayburtluları sürpriz bekliyordu.

Bayburtlu Milletvekili Gökan Zeybek ve Fahrettin Çırak ile birlikte Erzincanlı Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ‘de katılım sağladı.  CHP İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek yöresel bir ezgi söyleyerek geceye damgasını vurdu. Güzel saatlerin ardından fotoğraf çekimleri ile etkinlik sona erdi.

 

İSTANBUL GAZETEM / VAROL KISA  

 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.