HATİCE GÜRBULAK İYİ PARTİ EYÜPSULTAN İLÇE BAŞKANLIĞI’NA ADAY - Ailenizin Gazetesi
banner

HATİCE GÜRBULAK İYİ PARTİ EYÜPSULTAN İLÇE BAŞKANLIĞI’NA ADAY

İYİ Parti Eyüpsultan İlçe Başkanlığı için Hatice Gürbulak resmen adaylığını açıkladı.

HATİCE GÜRBULAK İYİ PARTİ EYÜPSULTAN İLÇE BAŞKANLIĞI’NA ADAY
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

HATİCE GÜRBULAK İYİ PARTİ EYÜPSULTAN İLÇE BAŞKANLIĞI’NA ADAY !

İYİ Parti ilçelerinde heyecanlı günler yaşanıyor. tatlı bir yarış devam etmektedir. Bu yarış iktidar olma yarışı, halka hizmet etme yarışı ve 2023 Genel seçimlerinde sandıktan zirvede çıkma yarışı. Bu yarış için ilçelerde başkanlık ve yönetim seçimleri başladı.

İYİ Parti Eyüpsultan İlçe Başkanlığı için Hatice Gürbulak resmen adaylığını açıkladı. Eyüpsultan’lı İYİ Parti üyeleriyle birlikte düzenlediği etkinlikte “Adaylığımı açıklıyorum ve sizlerden desteklerinizi bekliyorum” dedi. Yoğun katılımlı açıklama toplantısında İYİ Parti Eyüpsultan Başkanlığı için erkek adayların fazla olduğu yarışta, tek kadın aday olarak mücadele edecek.

Gürbudak konuşmasında ” Biliyoruz ki Eyüpsultan İlçesi bütün seçimlerde olduğu gibi, seçimlerin kaderini belirleyen ilçedir.” diyerek Eyüpsultan ilçesinin önemini vurguladı.

Gürbudak ” Bu yüzden biz buradaki çalışmalarımızı en güçlü bir şekilde partimizin ve ilçemizin kazanması adına, değişiklik yapmak adına bazı çalışmalarda bulunmak zorundayız. Bu çalışmalarımızın tek sebebi Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener liderliğinde bu seçimi kazanmak ve bu ülkeyi yönetmektir. Tabi ki kimlerin sayesinde sizlerin ve bizlerin emeğiyle ortak mücadeleyle olacaktır. Bizler bu ilçede her mahallesinin bir bireyine, Mahalle Başkanı’na üyelerimize mahalle sakinlerinin dışında ilçe yönetiminde daha güçlü daha iyi bir yönetim sağlayabilmek için elimizden geleni yapacağız ve birlikte bu mücadelede olarak çıkacağımıza inanıyorum.

Sizlerin desteğiyle ve taktiriyle Eyüpsultan İlçe Başkanlığı’na adaylığımı açıklıyorum ve sizlerden büyük desteklerinizi bekliyorum.” dedi.

 

İSTANBUL GAZETEM EYÜPSULTAN

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.